Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

patriotyzm


Somalija

Rekomendowane odpowiedzi

@Łukasz Jasiński Też o tym myślę... Muszę uzupełnić swoją wiedzę o wiele aspektów ze sztuki wojennej, obrony cywilnej i cyberobrony.

 

 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

A światełka używam już...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Edytowane przez Somalija (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

 

Czy ja panią lubię? Wobec pani mam już stosunek ambiwalentny, miała pani szansę zdobyć moje zaufanie przez trzy miesiące, kiedy miałem zablokowane konto (wiem, pani też miała zablokowane konto na jeden dzień), przecież sygnalizowałem - dawałem polubienia, czytałem... Nic a nic nie mogłem publikować i komentować... Wystarczyło wejść na mój "To Życia Rys" - tam są moje dane kontaktowe, dlatego też: granica została przekroczona - wolę używać formy pani i pan - dystansu... Aniżeli być na ty - formy zbliżeniowej, dziękuję za rozmowę i miłych snów.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

 

Znowu pani zaczyna... Ręce mi już opadają, a zresztą: co mi do tego, dobra: będę okazywał niższość - używał waszego języka, inaczej mnie nie potraficie zrozumieć, okazywał pokorę, szacunek i uległość - służalczość, będę udawał głupiego, aby głupi mógł mnie zrozumieć i będę udawał chorego, aby chory mógł mnie zrozumieć, lepiej? Będę smutny, fałszywy i niedostępny - zimny, lepiej? Nie, proszę łaskawiej pani, jest całkiem na odwrót, mam wrażenie, iż oczekujecie ode mnie tego - czego nie mogę wam dać, powinniście wrócić na ziemię i mieć kark na głowie, kończąc: życzę pani miłego dnia i miłej zabawy.

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija ja uwielbiam przebywać z mamą, czuję się jak była dzieckiem, które ma wszystko, ma raj. Kocham Boga też, mam kwiaty, kwitnące drzewka i trawkę. Wczoraj odebrałam mięciutką torebkę, szyła mi pani, która jest chora na cukrzycę, która ma zaćmę, uszyła mi taką fajną wygodną, jeszcze ma mi drugą uszyć, mam nadzieję, że oczy jej pomogą:) mężowi jej powiedziałam, że życzę jej wszystkiego dobrego, ma wspaniałego męża, który o nią dba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

Do elektrowni? Jeśli pani będzie miała wolny czas, to: niech pani zrobi porównanie Szatana z "Pasji" Mela Gibsona z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim, zawsze, proszę pani, zawsze i to zawsze: kiedy - jest jakaś wojna, katastrofa, tragedia itp.itd. - jest pełno szarlatanów i każdy uważa, iż jest Jezusem Chrystusem i to pani mówi dwunożny ssak o istocie człowieczeństwa - pogański racjonalista - libertyn i intelektualny biseksualista - uniwersalny, który zresztą jest heretykiem i bluźni - Jezus Chrystus nie był Bogiem, tylko: filozofem uniwersalnej miłości.

 

Łukasz Jasiński 

 

@Somalija

 

A niech pani sobie idzie, osobiście uważam: zrobiono z igły widły i tak zawsze będzie wobec Narodu Polskiego i Ludu Polskiego, który w dziewięćdziesięciu procentach zachował się wyjątkowo przyzwoicie podczas Drugiej Wojny Światowej i Okupacji Sowieckiej, wolę "Raport Pileckiego", trylogię: "Jak rozpętałem..." i filmy dla dorosłych za darmo w internecie, wbrew pozorom: kobiety też te filmy lubią, jednak: ukrywają to...

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Jutro Panu napiszę, czy mnie zainspirował ten film...

Filmy dla dorosłych w internecie są bardzo nudne, nie ma w nich namiętności i pasji, prawdziwiej ekstazy, czasem oglądam bo są tam wyposażeni mężczyźni, nie to co zwykła przeciętność...

Edytowane przez Somalija (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

Nie, proszę pani, to już wszystko przerabiałem: chodziłem kiedyś do kościoła, synagogi, meczetu i zboru - tam ciągle jęczą o Bogu, bo: Bóg to Miłość, jeśli tak: to niech ta Miłość poświęci się dla mnie, a nie na odwrót, zresztą: nie słowa, tylko: czyny świadczą o człowieku, to jest pani wybór, jednak: w razie problemów - proszę do mnie nie przychodzić, to ja stawiam warunki: Rafał Trzaskowski obiecał obniżkę śmieci z osiemdziesięciu pięciu złotych do sześćdziesięciu złotych, natomiast: Szymon Hołownia i Donald Tusk - podwyżkę renty socjalnej do minimalnego wynagrodzenia - ustawowego, ci wszyscy panowie mają na to czas do piątego kwietnia (wybory będą siódmego kwietnia) i wtedy może zagłosuję na człowieka czynu - jak na dłoni zobaczę obiecaną zniżkę i podwyżkę, inaczej: zagłosuję na Polexit, który zresztą - według ostatnich sondaży - ma trzynaście procent poparcia, dodam jeszcze: z Europejskiego Funduszu Obronnego - Niemcy otrzymają osiemdziesiąt procent finansowej pomocy dla firm zbrojeniowych, a Polska? Pół procenta... Kończąc: głosowałem przeciwko wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej, więc: mam czyste sumienie i nie mam żadnego obowiązku brać odpowiedzialności za wybory innych osób, dziękuję za rozmowę i miłego dnia.

 

Łukasz Wiesław Jan Jasiński herbu Topór 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija wyglądam tak jak ktoś, kto ma metr dwadzieścia. na stojąco sięgam do klamki w drzwiach..reszta to same dwumetrowe mistery... a tak a propos, to siedzę skryty za kanapą...

@Somalija ps. hej ,Aga? jakie to ty filmy oglądasz? jakie znowu wyposażenie i jaka znowu przeciętność? 

@violetta nieee, Wiola,  ty to jesteś bezdyskusyjnie Katedrą. Taką jak w Barcelonie, taką Sagrada Familią. 

@violetta

 

 

Edytowane przez Arsis (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...