Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Przypuszczam, że wiersz odnosi się do Boga. Miałem niegdyś dyskusję z miłą panią na temat Stwórcy, twierdziła i trudno się z tym nie zgodzić, że Bóg nie jest tylko rodzaju męskiego, lecz w naszym ludzkim zrozumieniu jest po prostu wszystkim, a w tym przypadku to właśnie: ON, ONA, ONO i niekoniecznie w takiej kolejności. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiesław J.K. Moja interpretacja wiersza  Waldemarze jest trochę bardziej  przyziemna ale twoja również mi się podoba. Każdy może zrozumieć  go inaczej . Może zabrzmieć to trochę  dziwne ale to trochę  jak z ziemią. Im głębiej się  wnią w kopiesz napotkasz warstwy . Każda ma inną  historie ,  znaczenie . W każdym bądź razie uwiebiam  czytać  recenzje do moich  wieszy  , są naprawdę ciekawe . Pozdrawiam

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

@SilverCieszę się, że moja interpretacja również Ci się podoba. Poezja ma to do siebie, że każdy rozumie ją inaczej, tak myślę. Tak na marginesie to mam parę imion, lecz nie ma tam Waldemara pośród nich, no chyba, że ten komentarz nie był odpowiedzią do mnie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...