Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Dlaczego zniknął wiersz Rolka?


Rekomendowane odpowiedzi

@Mateusz Szkoda, że to nie prawda. Wiersz na pewno jest miniaturą poetycką. Został przeniesiony do wierszy politycznych, bo administrator nie życzy sobie prawicowych komentarzy. Myślę, że kwalifikuje je jako "faszystowskie". "Wiersze polityczne " nie wyświetlają się w "najpopularniejsze w ostatnich 14 dniach".

Cenzura wróciła! Jest mi bardzo przykro, że to się dzieje w naszym kraju. Pozdrawiam wszystkich poniżej.

@Michał78@BiałaSowa@iwonaroma@Marek.zak1@Jacek_Suchowicz@jan_komułzykant

@Florian Konrad

@hania kluseczka

@violetta

@poezja.tanczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Litości, komentarze i utwory właściwie nie są moderowane, chyba, że kogoś bezpośrednio obrażają.

 

Zamieściłeś tekst odnoszący się do wydarzeń zw. z polityką w dziale do tego nie przeznaczonym, więc został przeniesiony. Nie został usunięty, ocenzurowany, zmieniony tylko p r z e n i e s i o n y. To portal literacki, dlatego też podejmuję takie działania po zgłoszeniu za każdym razem, niezależnie czy utwory są "prawicowe", "lewicowe", o Tusku czy o Kaczyńskim.

 

Niemniej muszę cię ostrzec, jeśli znów oznaczysz 10 osób w komentarzu, próbując wywołać kłótnię, wykrzykując kolejne mocne słowa, to rzeczywiście może skończyć się to cenzurą - kilkudniową blokadą na przemyślenie podejmowanych działań.

 

Sam wątek zamykam, bo myślę że sprawa została wyjaśniona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mateusz zablokował(a), odblokował(a) i zablokował(a) ten utwór
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...