Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Manek  Bardzo żywiołowy, wyrazisty i stccato pisany. Tyle tu się dzieje, ile w czasie faktyczne dziejącej się nawałnicy. Bardzo mi się spodobał Twój styl w tym tekście i ten konkretny wiersz. Pozdrawiam :)
    • @iwonaroma  Dziękuję i pozdrawiam :) @Dagmara Gądek Dziękuję za przychylne spojrzenie. A co do:

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Gapiów na dworze dawno nie było, chyba, że zza okien patrzyli. Już prędzej zwierzęta pochowane gdzieś tam. Jednak napisane głowy miały dotyczyć kłosów i podkreślać wiatr kręcący wszystkim, jakby miała powstać trąba powietrzna... W zasadzie wers zapewne mógłby brzmieć inaczej, choćby tak jak proponujesz, ale zaburzyło by to rytm, no i ilość sylab w wersie. A tego nie chciałam. Pozdrawiam :)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję. Są osoby, których nikt nie odwiedza z wyjątkiem listonosza. One nie zamawiają pizzy przez telefon albo czegokolwiek przez internet. To problem społeczny.   Gdy ktoś patrzy na pewien układ społeczny tylko oczami potencjalnych zysków, a dodaje sobie do CV etykietkę "poeta" i może nawet popularny, trafia mnie i roznosi. Dziękuję :) Znam córki, które pomimo iż nic albo niewiele otrzymały w dzieciństwie, nie odcinają się jednak. Być może są i synowie, akurat nie znam. Pzdr.    
    • @Kamil Olszówka    

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Kamilu, po raz kolejny jestem pod wrażeniem. Wielkim - Twoich Precyzji i Pieczołowitości .     Zwrócę Ci uwagę jedynie na dwa miejsca. Na trzeci fragment pierwszej części, gdzie - aby uniknąć "wyliczanki" napisałeś naprzemiennie "Jednego" - "Drugiego" i gdzie mogłeś użyć słów "Trzeciego" - "Następnego" - "Kolejnego" - "Ostatniego". Oraz na trzeci fragment piątej, gdzie zamiast "II" zdecydowanie lepiej będzie użyć pełnego słowa - "Drugiej".    Cieszę się ogromnie, że mogłem przeczytać Twój kolejny Utwór .    Pozdrawiam Cię serdecznie.  
    • …może, gdy ta aleja wzruszeń ( brrrr) odpadnie, to tekst się obroni, choć uffff, słodki  jak cup cake ;),   ( ale wiem, wiem, człowiek musi , gdy go kusi

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ) ha, ha, pozdrawiam.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...