Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

nie było to zjawisko kwantowe

na poziomie subatomowym

źle osadzony trzpień skierował 

ostrzę w stronę generała*

 

nie chodzi czy prawi i sprawiedliwi

ważne czy realizują politykę partii 

,,spieprzaj dziadu" rodzi autokrację 

sędziów politycznych i żyletkowe druty 

 

jesteś przystojny jako kochanek królowej

zostaniesz ministerem 

ludzkie prawo z bożej łaski 

 

nie ma dobra ani zła 

 

tylko władza 

 

 

 

 

 

 

* Jarosław Kaczyński 

 

Edytowane przez Somalija (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Świetne teraz widać, który polityk myśli, a który jest na propagandowej smyczy. Fogiel się wygadał... że konkursy się nie sprawdziły, bo eksperci nie realizują polityki partii...

Nie wiem czy nowe, u mnie jak zwykle rosół... niedziela jest,  w końcu...

Pozdrawiam

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija niezła z ciebie gospodyni, dom to wychowuje jednak, oprócz gniazda rodzinnego:) ja to na gotowe, pojechałam wczoraj domu i dała mi pulpety, dobre jej wyszły. Dzisiaj ma gotować rosół, ale wolę poleniuchować w łóżku przy takiej pogodzie, a miałam iść na spacer. Wczoraj spacerowałam, zanim do niej pojechałam, u niej wypiłam kawkę, zjadłam jabłko i sezamki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija widzę, że głodny bym u ciebie, Aga nie chodził

@Somalija lina partii to jedno, a drugie to przeraża mnie fakt, że ci dwaj kryminaliści klaszczą sobie na tych kaczych spędach jak wczoraj z uśmiechem na swoich cynicznych gębach a konus jak gdyby nigdy nic. Albo jest jest skończonym debilem i nie wie, że pałętają mu się w partii przestępcy (przerażające) albo to skończony cynik i wie, że są przestępcami ale zgrywa to, co zgrywa

@Arsis podejrzewam, że nakazał temu debilowi na ich ułaskawienie, bo mają za dużo haków zarówno na niego i  innych partyjnych towarzyszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arsis Nie denerwuj się. Nie mieli wczoraj tęgich min, raczej robią w gacie... Źle wyglądali, Kamiński się zmarszczył a Wąsik był blady, to puste gesty. Oczywiście, że hak za hak...

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Rosół był bardzo dobry... Ja teraz mam półgłodówkę, bo się odchudzam i przebudowuję ciało... głównie ramiona, szyja i brzuch... Ćwiczę i czekam na rower...

Obrałam stare jabłka i zrobiłam mus na drugie śniadanie... jestem gospodyni, bo muszę, dzieci nie mogę zaniedbać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...