Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

+

Krzyż, na którym został ukrzyżowany Jezus z Nazaretu – uznany przez swoich wyznawców jako Mesjasz i Syn Boży - był i jest po dzień dzisiejszy dla jednych znakiem przekleństwa i hańby, dla innych zaś znakiem nadziei i chwały.
+

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

+
Prezydent jak i posłowie przysięgają na sali sejmowej wierności zapisom Ustawy Zasadniczej - wielu z nich ze słowami "tak mi dopomóż Bóg", wobec wiszących na frontowej ścianie Białego Orła jako godła Rzeczypospolitej, oraz znaku ukrzyżowanego Chrystusa.

Jaki to Bóg obecnego świata bieży z pomocą jawnym krzywoprzysięzcom, łamiącym nagminnie Konstytucję, oraz ogół praw, reguł i zasad wyznaczających czy też charakteryzujących cywilizowane życie, danych ludzkości przez bogów?

Czy właściwą rolą Episkopatu Polski nie byłoby żądanie usunięcia z pomieszczeń parlamentarnych Sejmu i Senatu godła chrześcijaństwa, w tak widoczny sposób profanowanego przez fałszywych wyznawców religii,
wspomagających się w swoich mowach Chrystusem, a w sercu i czynach słynnym Pegasusem, przeciwko swoim bliźnim i wbrew wszelkim prawom?
 
Czemu Wy - Bogowie wszelkich religii - widzicie, a nie miotacie piorunami w owych gwałcicieli zasad, przez Was ustanowionych?!! A może jesteście tylko bogami dla "ciemnego luda" ..?!!
+
 
Edytowane przez bronmus45 (wyświetl historię edycji)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Bożena De-Tre   Nie zrozumiałem? A wie pani co? Jest taka pani malutka w porównaniu ze mną i jeszcze pa pani tupet i bezczelność wiersze pisać, nawet do pani nie dotarło? Mam bardzo dużo wódki, odpoczywam: mama instynkt mordercy, wiem o tym: niektóre osoby zgłaszaja pomoc, zacznij wreszcie, kurwa, myśleć! Powiedziałem raz: jestem po stronie Palestyny i jeśli tutaj w mojej Ojczyźnie. polscy żydzi - mają do tego prawo, proste i logiczne? Izraelu, Izraelu i Izraelu jak taki wielki jesteś, a prawda jest taka prawda - do zadeptania.   Łukasz Jasiński 
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Księgarnie były ulobionymi miejscami, które odwiedzałem w poszukiwaniu ulubionych książek. Pamiętam, że niektóre książki niełatwo było kupić, często trzeba było je zamawiać, np: ja przepadałem za książkami o tematyce fantastycznej. Encyklopedie szybko znikały z półek księgarskich. Wypożyczalnie i biblioteki również oferowały swoje uslugi w tej dziedzinie. 
    • @Łukasz Jasiński Panie Łukaszu jednak pan nie zrozumiał.Daleko mi do oskarżania innych bo niby dlaczego miałabym to robić?Oceniać też nie chcę!Jednak nie wszyscy jesteśmy z tego samego „ rodu” ja zapewne wypadłam z gniazda i może dlatego nauczyłam się frywać?! Tego samego życzę Panu również bo widzę że skrzydła Pan ma.Nie psujmy sobie kolejnego poranka zatem „ żegnam”…serdecznie. @Łukasz Jasiński gdyby odpowiadała na pytania tak jak pan tego oczekuje byłoby słabo i bardzo agresywnie a po co?!Troszkę szkół skończyłam a reszta to życie…a te akurat bywa bardzo szczęśliwe..myślę-jestem: czego chcieć więcej? @Bożena De-Tre i jak pan zapewne widzi udaje mi się przeczytać czasami bez „ zrozumienia” a to już „ Sztuka walki”.
    • @Bożena De-Tre   Nie, nic pani mi rozumie, przed chwilą byłem łagodny, spokojny i miły, a pani co? Oskarża mnie pani o agresję? Postawą AGRESJI jest ZAZDROŚĆ i NIEUDACZNISTWO, dajmy sobie przekład: jeśli ustąpię i pani co zrobi? Zajmie mi pani moje miejsce, a mnie pani wyrzuci na na warszawską kostkę brukową, tak? To pani ma problem: jest pani agresywna, pusta wewnętrznie, prowokująca, zboczona i czego jeszcze pani chce? Niech pani wreszcie nauczy się wreszcie odpowiadać na pytania!!!    Łukasz Jasiński herbu Topór 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...