Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

...


Omagamoga

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Zbudowany na rzece człowiek chciał z natury spamiętać darem; przez bulgoty strumieniem Boga z powietrza rozsyłany w głębi zup wspólnych algorytmem ci czci!   Ten Mikołaj z worków prezentów nie przynosił — jeszcze nie było; doświadczeniem, wybuch 'Beryla' ze spadochronu zesłał butelki   Sam, oto Stwórca prawdopodobnie chciał ci pokazać częstotliwości płynące z muzą śmiechem miłości na ustach w zębach wiatru szczątki  Odrestauruje, chodząc w wodzie skryty ptaszek — smętne 'Gangesy' głosem na nowo zmienią w czyste budowlą środka wartość serca!   Będzie przysiadem jak praktyka w wodzie bez bólu łez na północ...  
    • @Rafael Marius Najciekawsze w treści, którą z podobaniem dużym czytam, począwszy do samego końca; na nim pojawił się pierwszy czasownik, który dopełnia wszystkie wersy celną puentą-:)  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Kraina wspomnień z dzieciństwa kartki w pamięci kwiatach wyrwane lata.   To jest symetryczne! Mi się podoba.   Pozdrawiam cię!
    • Rafael Marius, wiesz, że woda, twoja i moja i innych mają pamięć? ... Rzeczywiście przez nią patrzę , jak przez okulary.   Dzięki ci bardzo. Pozdrawiam cię @Andrzej P. Zajączkowski Dziękuję! Pozdrawiam cię
    • @Dagmara Gądek 'zniknie na dobre urażone a ty' — bez 'a' tak sądzę, a!Dagmara. Całość dla mnie głęboka!   Pozdrawiam cię
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Haniu, mam kilkanaście wierszy z serii erekcjato, które mógłbym opublikować, ale dla konkursu nie!   Zdecydowanie temu mówię precz, z pieniędzmi miałem do czynienia, wystarczy mi to, co mam, by się utrzymać i coś odłożyć — idzie na karmienie duszy i nic więcej ... Pozdrawiam, Kluseczkę-:)  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...