Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Kotki


violetta

Rekomendowane odpowiedzi

@Rafael Marius znalazłam piękny hotel, cicha enklawa:) Monte del Moro, tam życie płynie wolno, jutro idę na basen podgrzewany, tam nie ma ludzi, bo się płaci, wygląda uroczo i cicho :)

@violetta

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

@Rafael Marius miło słyszeć Niemców, kulturalni ludzie jak Polacy, reszta zwariowana i głośna:) ruskich nie słychać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Faktycznie bardzo ładny.

A w oceanie za zimno?

 

To dobrze.

Ci z południa już tacy są, Anglicy zresztą też i pewnie jak zwykle pijani na wakacjach.

 

Może ich nie wpuszczają, bo kiedyś to wszędzie ich było pełno.

Albo zbiednieli i ich nie stać.

 

W sumie to poza sezonem jest obecnie to i tak spokojniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius alkoholu aż nadto, ludzie zmienili się:) dzisiaj w Las Palmas nad morzem miałam tackę i czekałam na wolny stolik, para mi sama zrobiła miejsce i zaprosiła :) tutaj jest wolne, a sami po kącie usiedli:) 

Wyspa szokuje, są plaże dla gejów i dla naturystów:)

Edytowane przez violetta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius mi się plaża dla naturystów też podoba, jutro się tam wybieram po lunchu:) a ta para to chyba Niemców :) spotykam facetów na spacerach uśmiechających się do mnie:) mam jasną karnację:)

Edytowane przez violetta (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Nagość nagością, ta szybko się nudzi, ale z doświadczenia wiem, że w takich miejscach można spotkać fajnych otwartych na kontakty ludzi i to jest główna zaleta tego środowiska.

Tak przynajmniej było kiedyś, a jak obecnie jest to nie wiem.

 

To miło, że się podobasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius jak ja tutaj odżyłam, moja cera jest tak nawilżona od papai i jedzenia ryb i owoców morza i słońca, tutaj działają witaminy i kwasy omega :) dzisiaj zrobiłam godzinną gimnastykę w basenie:) taki typowy kanaryjski lunch, nakładam sobie mało, bo tu trzeba uważać z kaloriami:) nie przejadam się, piję wody dużo i mango :) piję też zupkę:)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafael Marius papają się zachwycam :) po wyprawie rzuciłam się na pastę pomidorową z dziecięcego kącika, bo jest bez mięsa i pyszna:) wybrałam się do Melomeras, tam piękne, wszędzie bungalowy i golf, taka oaza zieleni wśród wydm i piasku:) plaża aż tak szeroka, że końca nie widać, jest plaża dla nudystów:) i bardzo dużo ludzi, ale chyba większość gołych facetów:)

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

@Ewelina ma piękny kolor niebieski, kolor veri peri:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...