Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Plan AAA++ vs. BeBe


RafałStudziński

Rekomendowane odpowiedzi

Plan Zniszczenia

Kiedy do pracy zabiera się Pan Kłamstwa, to jest już pewne, że będziemy prędzej czy później omotani przez wachlarz usług z całej gamy grzechów dostosowanych do Twojego poziomu sumienia. Nie masz sumienia? To pewnie masz pieniądze. Nie zawsze tak to działa, ale dosyć często się sprawdza. Bycie Sprawiedliwym nigdy się nie opłacało, bo nie o koszt tu chodzi, ale w tych czasach nawet Sprawiedliwy błądzi, jeżeli nie kieruje się Bożą Mądrością. 

Nie mylcie wiary w Bogą z Prawdziwą Wiarą, tą która rozpala Duszę, wypalając wszelki Grzech w środku. Ja starałem się wyprać grzech wciągając proszek nosem, jedyne co nim wyprałem to wszelkie pozytywne uczucia. Grzechu nie idzie wyprać w niczym innym niż we krwi Baranka, taka była cena jaką postawił Wąż za Człowieka. Bóg nie targował się detalicznie, tylko odkupił Nas hurtowo. To właśnie Boga, w cielesnej Postaci, Wtedy ukrzyżowano, aby pokazać Nam czym tak naprawdę jest Miłość, gdy konfrontuje się z Nienawiścią. Co z tego, że z punktu widzenia dwóch tysięcy lat, dla wielu z Nas, ten fakt jest już dawno przedawniony i mało znaczący w otaczającym Świecie. Tyle, że otoczeni jesteśmy sztucznym Światem, wytworzonym na potrzeby manipulacji, gdzie Szatan z wszystkich sił stara się zaciemniać zdrowy rozsądek wypaczoną logiką, połączoną z fałszywą obietnicą komfortu i pozornego bezpieczeństwa. 

Kiedy Pan Kłamstwa stara się w pocie czoła, efekty widać w ciągu jednego pokolenia, góra dwóch. Ja mu kibicuję, chociaż nie pochwalam, bo jest Graczem i to dobrym, a końcowo to Nasza wina, że ten świat zaczyna "świecić" Ciemnością Jutrzenki Antychrysta. Szatan potrafi ze steku Kłamstw, doprawionym chociaż szczyptą Prawdy, sprawić że będziesz chciał się stołować wyłącznie u Niego. Jest Panem Kłamstwa, to On je wyhodował i Kocha bardziej niż Boga. Bóg nigdy nie Kłamie, co najwyżej nie mówi całej Prawdy, ponieważ do niektórych spraw trzeba dojść w życiu samemu, albo wcale. To wszystko, co jeszcze się wydarzy, już się wydarzyło, ale jeszcze nie dokonało. Swoje trzeba przeżyć i pamiętać, że Bóg dał Nam Wolną Wolę, czyli Wybór. Prawdziwa Wiara potrafi wpłynąć na Losy Świata i nawet zmienić Proroctwo, które zakłada najgorszy możliwy scenariusz, przy jednoczesnym Zbawieniu każdego, bez wyjątku? Z wyjątku Też! Polski język… Kleksa! Z jego Wyjątkowo Specjalnej Szkoły którą Ledwo Ukończył i Miłości zespołu Downa! (podkreślam, że zdanie powyżej napisałem szczerze z Serca, bez grama ironii czy sarkazmu, a z Podziwu dla Tych rzekomo “upośledzonych”)

Ja tej Wiary nie mam, wypaliłem się zawodowo, pracowałem jako stróż, ale życie mnie dopadało raz po raz i upadłem na Duchu już zupełnie. Może Ty znajdziesz w sobie tę Prawdziwą Wiarę i pokażesz inną Drogę, taką, która nie będzie prowadzić Nas na manowce zmarnowanej kolejnej szansy? Bóg byłby Szczęśliwy mogąc spełnić to Marzenie. Jezus Chrystus spełnił Warunek z Najprawdziwszą Wiarą w Plan Zbawienia. Zapytał tatę trzykrotnie, czy nie dałoby się tego załatwić w inny sposób, ale to całe ukrzyżowanie, to był plan awaryjny, po drodze Nauczania i konfrontacja z zatwardziałością serc,  a nawet “bardzo ciężkie” zatwardzenie Faryzeuszy, albo przynajmniej biegunki, w reakcji, na cięty Język i Płomienną Wiarę Jezusa, naszego Boga! Dlatego nawet jeżeli Uwierzysz, musisz Wiedzieć, że rozwiązanie jest w Miłości, która w zepsutym od Grzechu Świecie, nie obejdzie się bez Poświęcenia. 

Dzięki Mesjaszowi, nikt już nie musi Ofiarowywać swojego życia za grzeszników. Teraz chodzi raczej o dopełnienie się Czasów, nawet z coraz bardziej gasnącą Nadzieją na odmienienie się biegu Zdarzeń Początku Końca, po których, dla wielu z Nas, nie będzie już Nadziei… (Nadzieja i Nawrócenie się zawsze jest możliwe! a nawet kurwa będzie Wymuszone przez Miłość - na Was w stylu nie naruszania ”za bałdzo” tej Waszej doskonale Wolnej Woli i “Zajebistego” Korzystania z Tej Wolności, Wyboru Totalnej Wyjebki! w Prośby i Przykłady Napierdalające Światłem Miłości Boga! Jeden dzień, dłużej rok, trochę dłużej tysiąc lat, po końcu świata lub śmierci czy innych perypetii życiowych, gronowych kurhanów czy cokolwiek…

KUUUURWA Zbawię Was Wszystkich co do Jednego i Zera nawet wbrew Waszej Wolnej, Gówniaki, Woli! bo Wolę Was Zbawić niż KURWA KURESKO PORZĄDNIE UKARAĆ! Chociaż kusiło opcją B. bałdzo bałdzo… opcja nie zbawienna, nie wchodzi w Grę, rachubę czy jakąkolwiek dyskusję, bez dyskusji! i kurwa kropka Gnoje. !!!!

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Lubomir Arsov

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafałStudziński

Przedsmak Piekła 

Ziemskie Piekło 2.0 podrasują

W 666 stopniach-zwyrodnienia

O Złu, za bardzo, się nie rozpisuję

ale Dziecięce Zło, to takie Piekiełko.

Nie Piszę Źle, tylko Dobrze o Dzieciach.

Piszę b.krótko Winiąc bez cienia Miłości i

Oskarżam Faktyczną Rzeczywistą Przyczynę –

Pierwotnych w 101% Niezmiennie Złych 

nazywanych Umownie -0,1% Pierwotniaków

Tyle Ujmiemy Im Tej Sprawiedliwej w 100% Kary

Tej ŁASKI Doznają Dzięki Dzieciom Boga

Wszystkim Wam, Złym czy Dobrym Dzieciom.

 

TE 0.1% TO BĘDZIE DLA MNIE TAKA STRATA, ŻE (SZCZERZE) POPROŚCIE ICH TYCH PIERWOTNIAKÓW, ŻEBY NAM TERAZ DOJEBALI, PROSZĘ BO JA MOGĘ BYĆ DŁUGO NIEZADOWOLONY, A NAWET TROCHĘ NIE PRZEŻYĆ - URWANIA MOJEGO DELEKTOWANIA SIĘ SPRAWIEDLIWĄ ABSOLUTNIE I i I TAK ŁASKAWĄ: 1:1!!! ODWZAJEMNIENIA CIERPIENIA KTÓRE ZADALI. PROSZĘ PROŚCIE PIERWOTNIAKÓW ŻEBY JEDNAK NIE SRALI ZE STRACHU, BO TO 99.9% to po tysiąckroć mniej niż te 0.1% to 0.1% JEST NAJLEPSZE! A TU NA 99.9% KONIEC? KONIEC MOJEGO NIESKOŃCZENIE DŁUGO CZEKAJĄCEGO NA TEN NAJPIĘKNIEJSZY FILM, NA TEN ABSOLUTNY HORROR DO SZEŚCIANU (GDYBY NIE BYŁ TO SPRAWIEDLIWY) CZEKAJĄCY NA NICH HORROR I KUUUURWA CHCECIE MNIE OGRABIĆ Z "NAJPIĘKNIEJSZEGO" 0.1% TEGO ARCYDZIEŁA!!! ICH CIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERPIENIAAAAAAAA AAAAAA! PROSZĘ POPROŚCIE PIERWOTNE ZŁO Z PEŁNYM SZACUNKIEM, ŻEBY JEDNAK NAM DOJEBALI I NIE BYŁO TAKIEJ NIEMOŻLIWIE CUDOWNEJ ŁASKI. PROSZĘ!!!

 

Oni nawet Jednego% Tego nie zaznali, a wyście ponad kilka<pięć% nie dostali od Nich. Jezus Chrystus Nas Wyratował i wziął najwięcej na siebie, zaraz po mamie, a i tata też o Was walczył, na ile mógł, a mógł i walczył.

 

A tak szczerze to nawet nie będą w stanie nam te początkowe 0.1% zadać bo nie są już stanie praktycznie w ogóle Was zranić. To Wy możecie sobie nawzajem o wiele więcej zadać cierpienia, ale nadal to nic, ale naprawdę? Bracia i Siostry będą się Ranić z nienawiści do jakiś koligacji i takich tam bzdur? Góra Dół Prawo Lewo... ehh a może tak dać sobie po mordzie, ale kiedy ktoś NAPRAWDĘ przegnie pałę, a tak to starać się zapomnieć i iść razem w nowe lepsze, bo skromne i kochające zmartwychwstające życie. HMM?

 

"

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

"

Słoń

(Ciemnożółtą Nutkę dostałeś za ukrywanie swoich poglądów, początkową wstawką : “Słoniku” – to jakbyś bał się Myszki…)

 

 

 

Edytowane przez RafałStudziński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...