Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Duch


Łukasz Jasiński

Rekomendowane odpowiedzi

@Somalija

 

Nikogo już nie szukam, po prostu: nie warto i nie ma to sensu, nie zmieni pani konserwatywnej - szarej masy i ludzkich - emocji, zawsze ktoś będzie zazdrosny, mściwy i pełen nienawiści z nienawiści - zawiści - takie emocje to nic innego jak choroba psychopatyczna, jeśli dobrze pójdzie, to: wiosną - zacznę z powrotem chodzić do legalnej Agencji Bezpieczeństwa Towarzyskiego, pardon: Agencji Towarzyskiej - tam są normalni ludzie: nie owijają w bawełnę - kawa na ławę, a tutaj: same jęki - miłość, miłość i miłość... A gdzie na samym końcu ląduje miłość? Dziękuję za rozmowę: ten temat już zamknąłem i miłego wieczoru.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tectosmith

 

Tak przy okazji: referendum nie będzie wiążące - zostanie unieważnione i ponownie - powtórzone, tak zdecyduje Sąd Najwyższy - było blisko ponad dwa tysiące skarg - poważnych zarzutów, tak więc: w ponownym referendum frekwencja przekroczy pięćdziesiąt procent i referendum będzie wiążące, a nie mówiłem, iż tak będzie?

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

 

Proszę pani, nie patrzę w sensie osobistym, a jako całość - los teraz zadrwił z wyborców Trzeciej Drogi - są bardzo zawiedzeni Szymonem Hołownią, a niby czego mieli się spodziewać po takim durniu? Historia Polski nie widziała tak kompletnie głupiego marszałka - sami sobie są winni, przedstawiciel władzy jest lustrzanym odbiciem własnych wyborców, tak przy okazji: referendum zostanie unieważnione i nie będzie wiążące, otóż to: do Sądu Najwyższego wpłynęło dwa tysiące skarg z bardzo poważnymi zarzutami - zostanie powtórzone, przykro mi... Acha, jeszcze głupszym durniem jest Ryszard Petru, kończąc: mam to wszystko już gdzieś - już jest po fakcie: kiedy chciałem, to - nie! Teraz ja nie chcę, więc: won! Własne problemy i własne wybory proszę samemu rozwiązywać - proszę nie przerzucać własnej głupoty na mnie - proszę wziąć odpowiedzialność za własną głupotę!

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tectosmith

 

Dzień dobry, teraz mogę rozmawiać - mam wolny czas, jeśli już koniecznie mam mieć dziewczynę, to: Annę Marię Żukowską z Nowej Lewicy, ona przynajmniej jest obiektywna i potrafi odróżniać "uchodźców" od "imigrantów", oczywiście: jak pamiętam - jest przeciwko likwidacji bariery ochronnej na granicy z Białorusią i to ona powinna zostać marszałkiem Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, a nie jakiś wtórny analfabeta - Szymon Hołownia - na smyczy dziennikarzy - brukowców, dziennikarze mają rządzić Polską? Opublikuję jeszcze tutaj trzy zdjęcia i coś ci pokażę - będzie to merytoryczny dowód i potężny argument nie do odparcia.

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sowa

 

Z osobami chorymi psychicznie i ze zdrajcami nie rozmawiam, a pan powinien wyjechać tam - kto pana utrzymuje, proszę mi powiedzieć: z czego pan żyje?

 

Łukasz Jasiński 

 

@Tectosmith

 

Otóż to: otrzymuję dożywotnią rentę socjalną, a według mnie: jest to dożywotnie odszkodowanie za utratę słuchu z winy państwowego szpitala, de facto: system spełnia konstytucyjny obowiązek - bierze odpowiedzialność za to - co zrobił, tak więc: nie jestem na utrzymaniu podatników, jest duża różnica pomiędzy Skarbem Państwa i Urzędem Skarbowym, wiem, że przez niektórych jestem wrzucamy do jednego worka jako "pasożyt" i "imigrant" - to ich problem, natomiast: Polskę wciąż buduję - jestem autorem Konstytucji Polskiej Rzeczypospolitej Narodowej, ci, którzy są na utrzymaniu podatników - w każdej chwili mogą stracić - jak Sowa - różne rodzaje pomocy socjalnej - finansowe, dlatego takie osoby jak Sowa - najgłośniej wrzeszczą: do roboty won! A sam nie może iść do roboty? Nie, bo: mu zależy na mojej kasie... Pasożytami również są biurokraci i panowie w czarnych sukienkach - taka jest bolesna i okrutna prawda...

 

Łukasz Jasiński 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tectosmith

 

Teraz opublikuję inne dowody: emeryturę w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Otwartym Funduszu Emerytalnym, są to jednocześnie dowody, iż pracowałem - inaczej nie miałbym emerytury, jednak: o emeryturze w Otwartym Funduszu Emerytalnym mogę już zapomnieć, zwyczajnie: ukradziono mi - to jest właśnie pasożytnictwo, bo: w Otwartym Funduszu Emerytalnym żyją cudzą pracą i tam nie ma jak w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych - waloryzacji, składek zdrowotnych i jakichkolwiek ubezpieczeń w razie wypadku podczas pracy, na przykład: ci, którzy teraz pracują i płacą składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych - w razie wypadku podczas pracy i otrzymaniu zaświadczenia o niepełnosprawności - mogą złożyć wniosek o rentę socjalną, dodam: jestem osobą aktywną społecznie - to nic innego jak postawa obywatelska - Patriotyzm.

 

Łukasz Jasiński 

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sowa

 

Nie biorę żadnych zasiłków, kto ci takich pierdół wmówił do pustego łba? Katolickie baby? Poza tym: udowodnij to - co teraz powiedziałeś: zrób zdjęcia dokumentów i opublikuj tutaj, człowieku, czy ty w ogóle umiesz czytać? Jaki masz zawód i gdzie pracujesz? Przeczytaj najpierw to - co napisałem i opublikowałem! Jestem jak pani Agnieszka: harowałem od 2007 roku do 2020 roku i teraz jestem na swoim i nie muszę pracować, jeśli będę chciał - to sobie pójdę gdzieś na pół etatu!

 

Łukasz Jasiński 

 

@sowa

 

Mam emeryturę i jak będę na emeryturze, to: Zakład Ubezpieczeń Społecznych - wtedy będzie mi wypłacał emeryturę, weź lepiej:

 

- Puknij się w pusty łeb bez rozumu!

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sowa

 

A ty lepiej wróć na ziemię: Polska to nie Ameryka, oczywiście: posprzątałem dzisiaj mieszkanie - to praca fizyczna, sama przyjemność - pracuję na własne konto, a ty być chciał, abym pracował na twoje konto, prawda? Otóż to: co wolno wojewodzie - tobie nie wolno, smrodzie!

 

Łukasz Jasiński 

 

@Tectosmith

 

Nie wytrzymam już z tym Sową, chyba będę musiał zadzwonić do kolegów z Żandarmerii Wojskowej, aby go deportowali do USA - on chyba nie wie, że jest w Polsce - w Polsce pracoholizm jest uznawany za uzależnienie i chorobę psychiczną.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sowa

 

Acha, to ty jesteś ten Stasiu, więc: Stasiu i Sowa - to dwa konta? To te same osoby? Fizycznie nie mogę pracować, bo: jestem po operacji na lewym kolanie - polski lekarz, fachowiec i patriota (został w Polsce, a mógł za kasą jak ty - dać dupy na emigrację) - zabronił mi pracować fizycznie, poza tym, debilu, najpierw umowa o pracę.

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tectosmith

 

I już wszystko mam z głowy, czekałem na dziewczynę dwa i pół roku, oczywiście: zgłosiłem mamę, mama będzie ze mną mieszkała, a ja: będę jeździł do Agencji Towarzyskiej, a czynsz? O sto złotych miesięcznie więcej, myślałem, iż o trzysta złotych, otóż to: była okazja i po raz kolejny wszystko zmarnowali, to jest właśnie Polska, a mogłem pojechać do Prokuratury i wtedy Prokurator musiałby szukać źródło przyczyny, musiałby przeprowadzić śledztwo w Administracji "Pod Kopcem" - byłby to efekt domina lub efekt kuli śnieżnej - dużo głów by poszło pod topór, to się nazywa szczęście, mój drogi przyjacielu, mojej mamie nic nie mogą zrobić - jest na emeryturze i nie musi pracować, jednak: chce pracować, wolny wybór, prawda?

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

Nie umrze, jestem z góry zabezpieczony, a nawet jeśli - to Ojczyzna ma obowiązek zorganizować pogrzeb, bo: w ramach podatków - jest opłacany pogrzeb, zauważ, kochanie, jeśli chcesz, to: żyj sobie jak chcesz, myślisz, że nie pamiętam jaka jesteś przewrotna i fałszywa?

 

- Ja go nie chcę!

 

A czy ja siebie chcę? Znam takie suki, które najpierw podrywają facetów, potem: odwracają kota ogonem - udają prześladowanych - same tego chcieliście, mówiłem już dawno: poddałem się i nie walczę, a za to: będę miał więcej o sześćset polskich złotych w kieszeni, a ty co? Kończąc, może jestem homo sapiens, ale - za to mam jaja, rozum i kasę!

 

hrabia Łukasz Wiesław Jan Jasiński herbu Topór 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

Cielęciem? A może wściekłym byczkiem? Miałaś szansę, aby mnie zobaczyć na Marynarskiej i Konduktorskiej - wszystko zmarnowałaś, mówiłem ci, nie masz pojęcia o życiu, przecież nadal będę żył tak jak chcę - mojej mamie nie przeszkadza, iż sobie chodzę nago we własnym mieszkaniu, nie przeszkadza - co robię, nie znasz mojej mamy, a za to - będzie pilnowała mnie przed biurokratami, panami w czarnymi sukienkami, świadkami jehowymi, żebrakami i wolnym rynkiem - świrami, nadal do ciebie nie dotarło, że nie wchodzę do urzędów z pokorą i uległością? Jestem bezczelny, mam tupet - jestem jak ułan, którego prowadzi koń, a nie tak jak ty - na wozie i koniu zakładasz klepki i prowadzić go - gdzie?

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

Nikt mnie nie zdetronizuje, tym bardziej, jesteś kompletnie - głupia, otóż to: jak chodziłem do legalnej Agencji Towarzyskiej i uprawiałem seks z prezerwatywami, dlaczego? Nigdy nie zauważyłem, aby tamte panie wyrzucały moje plemniki do kosza z prezerwatywą, otóż to: niczego nie zmarnowałem - same korzyści dla nauki i życia - miałem same przyjemności, a wam - popierdoliło się w pustych łbach bez rozumu - wszystko chcecie brać, a w zamian - co? Nic, ranić, niszczyć, wykorzystywać i żyć cudzym kosztem, powtórzę: czego się się spodziewaliście po dobrym człowieku - Mateuszu Morawieckim? Ze pęknie, da się zniszczyć, poda rękę na przeprosiny? Chyba głupia jesteś! Nikomu nie podaję pierwszy ręki, wręcz przeciwnie: to do mnie mówią - szie masz i twardą dłoń mi podają i wzajemnie, nie ustąpię już: z moją mamą to połączenie sił finansowych, materialnych i konsumpcyjnych, nadal jestem otwarty: jeśli będziesz chciała, proszę bardzo...

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta

 

Na pewno nie, kochanie, jest jest za późno, a miałaś nadzieję... Liberum Veto! Moje geny są wszędzie, już zrobiłem swoje, jeśli mi nie wierzysz, to rusz dupę do Wydziału Zasobów Lokalowych - tam mają testament, myślałaś, że własną Czarną Teczkę przekażę tobie? Pomyliłaś się, kochanie, jak umrę moją Czarną Teczkę przekażę Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, bo, kurwa, porządek, musi być! Sama widziałaś, nie wpuszczą mnie nawet do wojska - za ostry jestem.

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      tę moim zdaniem, ale to drobiazg :) Wiersz fajny, lekki, z pomysłem i humorem :) Acz ja rzadko jem bułeczki, częściej chlebek :)   Pozdrawiam :)   Deo
    • Ostro, mocno, punkrockowo :) W sumie podobasię (istota wiersza), choć sytuacja jaką opisuje i język już niekoniecznie :) Pozdrawiam :)   Deo
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      a nie "mych" przypadkiem?   A tak to... staroświecko-sztambuchowa miniaturka, ale puenta fajna :)   D. 
    • Przejmujący wiersz.  Myśli i uczucia w nim zawarte to czysty zespół stresu pourazowego (PTSD).  Właśnie weterani wojenni i osoby, które doświadczyły jakichś ciężkich przestępstw, także w sposób chroniczny, często na niego cierpią. I od samego początku, zaraz po skończeniu traumy, dla ich własnego dobra, powinni być objęci opieką i leczeni.    Z psychologicznego punktu widzenia Peelowi polecam wybaczyć przede wszystkim sobie, ukochać siebie, zdezorientowanego, pogubionego i postawionego w tragicznej sytuacji człowieka, który nie mógł nic zrobić. Wiem, że to łatwo się pisze, ale to chyba jedyna właściwa droga do życia.  Smutno mi po czytaniu.   Choć, abstrahując od sytuacji lirycznej, mam pewne sugestie.  Jeśli chcesz je poznać, to daj mi znać, czy wolisz w komentarzu czy wiadomości prywatnej.  Nie chcę być impertynencka i wstawiać ich tu per fors w komentarzu.    Deo    
    • chciałabym z tobą umierać w magnoliowej wodzie lila-róż świtu tiul zdejmowałeś już nie raz ze mnie aż poczułam na skórze chłód   a ja lubiłam językiem zaznaczać ci grdykę trzydniowy zarost piernie kłuł   a teraz chciałbyś wejść w moją mysią pustkę   boję się to dla mnie trudne a jeśli po wszystkim przeniknie mnie nicość i będę się sypać jak popiół?   spokojnie będzie dobrze   ufam twoim słowom i wciągam w siebie ból płyniemy razem w przyćmieniu zmysłowym jak czekolada gorzko-słodko   a po wszystkim jest zupełnie normalnie łzy przekłuwają mi uszy zęby sutki diamentowo
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...