Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Biologia


Konrad Koper

Rekomendowane odpowiedzi

I oddać głos w jakiejś tam Komisji Wyborczej, jak podała: Państwowa Komisja Wyborcza - frekwencja jest dużo wyższa niż cztery lata temu i można stąd wywnioskować - Polakom zależy na tym, aby referendum było wiążące, zapewniam: nie łamię ciszy wyborczej - powtarzam to - co: podała do oficjalnej wiadomości Państwowa Komisja Wyborcza.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, byłem na Komisji Wyborczej i nie zostałem wpisany na listę wyborców, chociaż: na Konduktorskiej 3A/25 mieszkam od lipca 2021 roku (umowę najmu lokalu socjalnego mam na pięć lat), bo: nie miałem zaświadczenia o miejscu zamieszkania, otóż to - to Administracja DOM Konduktorska miała prawny obowiązek wpisać mnie na listę, tak opozycja wrzeszczy o tolerancji i miłości i o prawach człowieka, a mnie jak traktują? Jestem osobą niesłyszącą - Komisja Wyborcza znajduje się na Piaseczyńskiej w Sportowej Szkole Podstawowej, rozmawiałem z jakimś facetem z komisji i zadzwonił on do administracji, no, w niedzielę z prywatnego telefonu, jak widać: po znajomości...

 

- Nigdy w życiu już nie będę głosował i raz na zawsze stracą państwo mój głos!

 

Komisji i wyborcom było bardzo smutno... Mało tego, wyżej wymieniona administracja chce wyłudzić ode mnie 2000 zł jako niedopłatę za wodę, chociaż od dwóch lat płacę 400 zł - co pół roku, głos oddałbym na Bezpartyjnych Samorządowców, jeśli chodzi o referendum - cztery razy - nie, nie, nie i nie! Jasno widać: jestem politycznie prześladowany przez Donalda Tuska i jego piesków w administracji samorządowej.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz złamałem ciszę wyborczą, która obowiązuje do 21 00, jeśli oni będę łamać Prawa Człowieka i Kartę Praw Osób Niepełnosprawnych - ze wzajemnością, poza tym: cisza wyborcza obowiązuje co cztery lata i co pięć lat, natomiast: Prawa Człowieka i Karta Praw Osób Niepełnosprawnych - codziennie, otóż to: są następujące wybory powszechne - jawne lub tajne - parlamentarne, prezydenckie, samorządowe i europarlamentarne, jeśli chodzi o Bezpartyjnych Samorządowców, to: spodobał mi się ich program:

 

- Nie chcą likwidować żadnych inwestycji, które rozpoczęła ta władza,

 

- Szczególnie zależy im na Centralnym Porcie Komunikacyjnym,

 

- Chcą wycofać religię z państwowych szkół i chcą ograniczyć stosunki z Watykanem,

 

- Ani jednego słowa o prywatnym życiu obywateli - jak o piciu, paleniu, seksie i chodzeniu nago we własnym mieszkaniu

 

i tyle na temat...

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...