Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Nie, nie zmienię zdania: jestem za uregulowaną prawnie aborcją, karą śmierci i eutanazją - dzięki temu powróci prawidłowa hierarchia wartości - społeczna, nie może być tak jak teraz, aby to większości rządziła mniejszością, de facto: głupota mądrością, jeśli pan jest innego zdania, to: istnieje coś takiego jak poświęcenie dla bliźniego - dlaczego pan nie poświęca własnego czasu dla chorych psychicznie?   Łukasz Jasiński 
    • I tak też można    Łukasz Jasiński 
    • @Leszczym   I gawrony też, a wszystkie ptaki krukowate są inteligentne, jednak: najbardziej inteligentne są dzikie drapieżniki - takie jak orły, jastrzębie i sokoły.   Łukasz Jasiński 
    • wiatr liściem zatańczył echo coś powiedziało  góry lasy sady parki z mgłą się skumały   ptaki w gniazdach drzemią słońce ciepła skąpi kwiaty się poddały gwiazdy już zimniejsze   w kącie pająk kombinuje jak ostatnią muchę zwabić cień po ścianie spaceruje próbuje coś dogonić   przy kominku miłość swoje rany leczy płomień na to patrząc ciągle  w nią wierzy
    • Ciemność tak bliska, a jednocześnie rozlegle niedostępna. Zza węgła wygląda noc, cała czarna jak kubek kawy, którą zwykłam pijać do poduszki.   Jesień? Zanim powróci, zdołam uśmierzyć prorocze sny, usidlić wiatr, zagarniający życie lodowatą, niemal martwą dłonią.   Pragnę dostrzec w tobie drogowskaz, jaki objawi rozwiązanie tego misterium.   Mój czas kocha się w igliwiu wciąż młodych gwiazd, rozkoszuje się deszczem, który pozwala zaspokoić potrzebę na strach.   Skąd w twojej przyszłości tak wiele smutku? Skąd tyle skaz, skoro milknie powietrze?
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...