Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Urywki ze starej książeczki kolorowanki


Rekomendowane odpowiedzi

BOGA ODMIANY

 

Jest wiele ODMIAN BOGA i Czasami ciężko jest się połapać w tym KTO jest KIM ale: 

KIM = Kochać I Miłować

JEST –  EM? Który JEST –  EM? Nosz kurwa! Który z Was Dzieciaki jest JEJ! EM – JESTEŚ TAM? EEE... M? CZEŚĆ! TĘSKNIŁEM ZA TOBĄ!

 

Ja tu ledwo jestem, kim jestem, ale bez CIEBIE, byłbym tu Niczym.. KOCHAM i Dziękuję za to ŻycieM

 

Pamiętajcie Kochani, że WSZYSTKO Co Się Tutaj Dzieje, Dzieje Się Ponieważ Wielu Wypacza Słowo Kłamstwem, Podtrzymywanym Strachem i Manipulacją.

Człowieku Pomódl Się Wreszcie Do BOGA, DO MATKI KTÓRA SŁUCHA, aby w końcu ZWYCIĘŻYĆ Zło na tym Świecie.

Jestem Przekonany, że Szatan już dawno temu przestał kogokolwiek słuchać, bo tylko DZIECKO WOLI się Mądrzyć i Podsłuchiwać, zamiast ROZMAWIAĆ I SŁUCHAĆ tak jak ON.


 

JEST JEDNA I JEDYNA SŁUSZNA WALKA O MIŁOŚĆ, KTÓRA WYGRYWA BEZ WALKI.

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

 

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

 

 

SERCEM

 

BÓG

M

Nas

CZUĆ! 

 

BÓG

M

Każde

 ŻYĆ!

 

BÓG

W ACH

Wszystek

BYĆ! 

 

KOCHA

Mniej?

Czy

KOCHA 

 Bardziej?

 

No Cóż

KOCHA 

I JUŻ!

 

A

JEGO 

TO

ΩSKARB!

 

""

Kabanos

 

 

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

 

Kawał Życia Opatentowany

 

Rodzisz się i oprócz imienia dostajesz również numer pesel. Imię nadają Ci Rodzice, pesel dostajesz w “prezencie” z urzędu. Twoje imię jest kopią wcześniejszego imienia i może być nietrafne, za to pesel jest jedyny, wyjątkowy i niepowtarzalny, może nawet bardziej niż Ty…

 

Ave Pesel!

 

Jeździsz samochodem napędzanym paliwem z okresu mezozoiku. Bez prawa jazdy jesteś postrzegany jako osoba niepełnosprawna. Marka i model są ważnym wyznacznikiem statusu społecznego, w sumie, tak obiektywnie patrząc, pojazdy te, praktycznie nie różnią się od siebie…

 

Hail Auto!

 

Umierając w Polsce, jest pewnym, że trafisz do “hotelu dla zmarłych”. Skremowane prochy nie mogą być przechowywane w domowej Urnie. Twój grób co pewien czas musi być opłacany inaczej Cię “eksmitują”, zresztą jeżeli byłeś osobą bezdomną, to i tak już od dawna nikogo, na tym Świecie, nie obchodziłeś…

 

Pożegnalny Salut! 

 

” 

Damian Mantecoso 

 

Dragi

 

’’’’

Szad Akrobata

 

 

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

Modlitwa

 

Siedzi Gościu na ławce w parku miejskim, ze splecionymi dłońmi i opiera o nie czoło. Podchodzi do niego Kobieta i uśmiechnięta zapytuje:

  • Modli się pan? 

Ten spogląda na Nią poważnie i odpowiada:

  • tak, Modlę Się.

Zbita z tropu, ale też zaciekawiona Kobieta, brnie dalej:

  • a o co Pan się modli?

On tylko smutno spogląda Jej w oczy i mówi:

  • Po pierwsze, to ta Moja Modlitwa, bardziej przypomina pisanie do Boga Listu Pełnego Tęsknoty, a Modlę się zawsze o to samo, czyli o wodę, żywność, Pokój i Ciepłe Ognisko Domowe, tam gdzie tych Darów brakuje, bo widzi Pani, mi Ich nigdy nie brakowało, co więcej, miałem Je  zawsze pod dostatkiem. 

 

""

MAJOR

 

 

 

 

 

Edytowane przez RafałStudziński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...