Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Chwila obecna


Leszczym

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś krzyczałem całkiem tak jak oni "No future" i bez wątpienia miałem coś na kształt racji. Dużo później przysiadłem na kamieniu nad morzem i odrobinę uważniej wsłuchałem się w chwilę obecną. I ktoś nawet mi pomógł, bo tutaj czasem pomagamy sobie. Może również dorzuciło swoje cztery grosze. Na kwaterę wróciłem niemalże kontent i z odrobiną nadmorskiego kontentu.


Władysławowo, 23.09.2023r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Leszczym nie chciałam Cię obrazić, ale są dzieła takie jak Dama Kameliowa, czytam co roku to samo, namiętnie, nie ma temu końca. Następna czeka Drakula, ale to jest fantastyczna książka, którą chce jeszcze raz przeczytać. Czytam dla czystej przyjemności, czy jakiej bajkowe książki po angielsku, bez spiny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta no z takich książek co ciągle, a rozmawialiśmy kiedyś o tym to u mnie Hobbit z 5 razy przeczytałem. No i jeszcze film Biały - oglądałem 17 razy. Jak mnie coś najdzie na seksy to tomik Rozkwitaj przeczytam 3 raz. Zresztą o seksach więcej niż 5 razy na dobę no to nie słyszałem ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violetta Jezu Viola czemu Ty mi znowu z tym panem Bogiem? Wiem natomiast, że świetne wiersze piszesz... Sprawdziłem, przeczytałem, pogadałem na żywo z Autorką i wiem. I Ty rzeczywiście masz coś w sobie z Damy Kameliowej, choć książki akurat nie czytałem ://

@Tectosmith Niezamierzono - zamierzone ;)) W zeszycie było tutaj morze, wpisałem niechcący może, a potem doszedłem do wniosku że w tym miejscu może nawet lepiej pasuje ;)) Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...