Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Miłość


Łukasz Jasiński

Rekomendowane odpowiedzi

@Somalija

 

Otóż to: teraz się wylogowałem i zalogowałem, a to ze względu na to, że lubię porządek - estetykę (dzięki tej metodzie na górze mam jeden konkretny nick, któremu odpowiadam), również w pisowni lubię estetykę - jestem pedantem, poza tym: nie jestem Jezusem Chrystusem i nie będę nastawiał drugiego policzka, tym bardziej: nie jestem wielbłądem i nie będę odpowiadał na oskarżenia wyssane z palca, powiem pani jedno, nomen omen: nie jesteśmy na per ty - proszę o kulturę osobistą, właśnie: w sensie charakterologicznym jest pani bardzo podobna do Maryny z Opowi.pl - przez nią również zostało zablokowane mi konto - jest pani taka sama jak ona: jest pani wszędzie - nie do zniesienia, używała wobec mnie pogardy tak jak pani - "Łukaszku" (jestem człowiekiem empatycznym i doskonale wyczuwam wnętrzna innych ludzi), jeśli pani twierdzi, że mam inne nicki i fałszywe konta - proszę je tutaj podać! Po prostu panią bardzo zabolało to, że chronię własną twórczość - własność intelektualną przed takimi osobami jak pani, zapewniam czytelników: jestem Łukasz Jasiński i to łatwo można sprawdzić: na Poezji Polskiej - Łukasz Jasiński (konto zostało mi bezprawnie zablokowane), na Nieszufladzie - Łukasz Jasiński (zostałem bezprawnie wyrzucony przez Jacka Dehnela) i na Opowi - Łukasz Jasiński (zostałem bezprawnie zablokowany na podstawie donosu i byłem pod presją, abym założył drugie konto pod jakimś nickiem - nie zrobiłem tego), nie wspominając już o tym - tu też zostało mi bezprawnie zablokowane konto na podstawie donosu, kilka godzin temu napisałem trzynastozgłoskowiec ("Kasztanowiec") - użyłem następujących środków retorycznych: metafory, porównania, anafory, paraboli, rymów, aluzji i gry słów, jasne: opublikuję tutaj i zobaczymy licznik, kończąc: niczego pani nie obiecałem i nie zmusi mnie pani do zaprzestania tworzenia mowy wiązanej - nie piszę o żadnych głupotach - o dupie świętej Marysi, tylko: o bardzo poważnych sprawach - jak o Życiu i Śmierci.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Jasiński ,,Nie masz fikcyjnych kont, masz jedno...", tak napisałam. Proponuję Ci czytać ze zrozumieniem treści, bo piszesz, jaki jesteś łebski, a proste zdanie wywołuje u Ciebie panikę i słowotok... przy czym mnie obrażasz po raz kolejny...  

Ja mam tylko jedno konto i tylko tutaj. Piszesz bardzo charyzmatycznie i jesteś w tym dobry ale zastosowałeś podwójny standard, podbiłeś licznik... i wiedz, że ja o tym wiem.... Nie jestem kłótliwą Maryną ani mściwym Jackiem... chciałam się zaprzyjaźnić, bo po ludzku jest mi Cię szkoda. Niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

 

Raczej to pani powinna czytać z pełnym rozumowaniem: nie jest pani sędzią i nikt nie dał pani żadnego prawa obrażać mnie, atakować personalnie, oskarżać bez jakichkolwiek dowodów i zadąć tłumaczeń - powinna pani przeprosić czytelników za kreowanie mi negatywnej opinii, zresztą: pani myśli "tu i teraz" i nie widzi pani całokształtu - przyczyny i skutku, takie zachowanie jest charakterystyczne dla zgermanizowanych Polaków, którzy zresztą mają kompleksy niższości, a teraz proszę zająć się własnym życiem - nie cudzym: w tym wypadku - moim, mówię bardzo poważnie - proszę raz na zawsze przestać być rzepem u psiego ogona i proszę przeprosić mój ogon!

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Jasiński Dobrze, przeproszę Pana, bo nie widzę sensu przedłużania tej dyskusji, tym bardziej, że Pan kompletnie nie trafia tymi próbami ośmieszenia i zdyskredytowania mojej osoby... Przepraszam, proszę wybaczyć, że się mieszam do Pana strategii publikowania wierszy na portalu Poezja.ogr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

 

Dziękuję łaskawej pani i nie miałem zamiaru pani ośmieszać, tylko: kawa na ławę - czarno na białym, inaczej: dowody - fakty, gdybym chciał panią ośmieszyć - trafiłbym w bardzo czuły punkt i bardzo by to panią zabolało, kończąc: pozwalam pani dawać polubienia i merytoryczne komentarze, serdecznie zapraszam na moją rymowankę: "Kasztanowiec"

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

 

Wiem, wchodziłem tylko sześć razy, bo: sprawdzam czy nie ma ewentualnych błędów nie z mojej winy i robię edycję - po moim tekście jest zdjęcie i tam musi być odstęp, acha, mam również jedno polubienie, dziś już nie będę wchodził do "Kasztanowca" - jutro sprawdzę licznik, pani też to powinna zrobić, naprawdę, mówię prawdę - nic nie mam do ukrycia, mało tego: z powodu bezprawnej blokady konta na podstawie donosu - jestem pod stałą obserwacją ludzi, którzy zarządzają tym portalem - oni też mnie czytają, a raczej: kontrolują.

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

 

Jeszcze jedno: to nie jest tak jak myślisz, przecież mam sąsiadów i czasami wychodzę do ludzi i rozmawiam z nimi, kiedyś rozdawałem własnoręcznie zrobione ulotki, poza tym: wysłałem również wiersz jak "Noa" prezydentowi Andrzejowi Dudze, premierowi Mateuszowi Morawieckiemu, wiceministrowi Spraw Zagranicznych Pawłowi Jabłońskiemu, ministrowi Obrony Narodowej Mariuszowi Błaszczakowi, ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotrowi Glińskiemu, nie wspominając już o policji - oni też wiedzą, iż tutaj publikuję, ambasadorowi Izraela, prezydentowi Rafałowi Trzaskowskiemu, dziewczynom z administracji - obok mojego mieszkania i wielu, wielu i wielu innym przedstawicielom państwa, samorządu i organizacji pozarządowych, zawsze na końcu piszę: gdyby Państwo byli zainteresowani, to: serdecznie zapraszam na Polski Portal Literacki (poezja.org) - publikuję tam własną twórczość: wiersze, nowele, opowiadania, eseje, prozę poetycką i artystyczne zdjęcia.

 

Z poważaniem

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...