Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie odnośnie zgłaszania postów - dlaczego obecnie tej funkcji nie widzę?

Kiedyś można było, po kliknięciu w "trzy kropki" ujrzeć opcję "zgłoś", a teraz widzę tam jedynie "udostępnij", 

obojętnie czy chodzi o wiersz, komentarz czy cokolwiek innego. Nie żebym z tego korzystała jakoś nagminnie, ale czasami się przydawało :)

 

Deo :)

Opublikowano

@Nostalgi.Nemo

Swoich komentarzy chyba tylko nie można było zgłaszać, ale wiersze już tak

(jak się je chciało przenieść do innego działu) ;)

Tak samo cudze wiersze i komentarze - można było zgłaszać (ale to raczej z innych powodów ;p).

Ale skoro u Ciebie jest z tym w porządku, to chyba problem jest tylko z moim kontem. 

Opublikowano

@Deonix_

Pod moim opowiadaniem są następujące opcje:

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Opcja „Zgłoś” wysyła powiadomienie, tylko nie wiem do kogo.

Opcja „Udostępnij” zawiera odnośnik, który możesz wkleić do tekstu.

 

Patrzyłem w „Profil->ustawienia", ale nie widzę tam żadnych ustawień, które kontrolowałyby opcje. Czy ten sam problem występuje na innym urządzeniu?

Opublikowano

@Deonix_

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Nie masz smartfona

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

W takim razie zainstaluj alternatywną przeglądarkę (Chrome, Opera, Microsoft Edge, itp.) i zobacz czy masz ten sam problem. Pierwszym krokiem w rozwiązywaniu problemu jest jego ustabilizowanie. Później będziesz mógł przeglądarkę wykasować.

 

Zanim to zrobisz, pomyśl: czy naprawdę potrzebujesz tych opcji? Osobiście używam jedynie opcji „Edytuj” (którą chyba masz), a odnośnik pokazywany w opcji „Udostępnij” możesz zawsze skopiować z paska zadań przeglądarki.

 

Powodzenia.

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Internetu w nim nie mam, póki co ;)

Mam jeszcze innego kompa, ale poza domem i nie chce mi się po niego jechać ;)

Napisałam w głównym poście, że "czasami się przydawało", więc nie jest to dla mnie jakaś ultrapilna potrzeba :))

A zapytać i się wywiedzieć przecież mam prawo :)

Z przeglądarką może się kiedyś pobawię, ale zbyt zajęta (innymi sprawami) na to jestem.

Dzięki za próbę pomocy :)

 

D. 

 

 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @violetta                                               Umorzenie             długu następuje, gdy dłużnik ureguluje całość. Jednak: co w przypadku, gdy umrze? Wówczas długi przechodzą na spadkobierców - chyba, że odrzucą spadek lub postanowią się go zrzec. Mamy też jeszcze przedawnienie długu, które daje dłużnikowi prawo do uchylenia się od zwrotu zadłużenia. Przedawnienie w magiczny sposób nie sprawi jednak, że dług rozpłynie się w powietrzu.             Przedawnienie długu - kiedy następuje? Kiedy dług ulega przedawnieniu, wierzyciel nie może ubiegać się o jego odzyskanie. W dalszym ciągu korzystać może jednak z narzędzi motywujących dłużnika do spłaty należności. Gdy umieści go w rejestrze dłużników, osoba z długiem będzie mieć problem z otrzymaniem m.in. pożyczki lub kredytu. Mimo przedawnienia figurowanie w rejestrze dłużników może znacznie utrudnić codzienne funkcjonowanie.             Według aktualnych przepisów: większość roszczeń przedawnia się po sześciu latach - również majątkowych czy stwierdzonych wyrokiem sądu. Istnieje jednak sporo wyjątków od tej zasady:   - mandat (np. za jazdę autobusem bez ważnego biletu) – 1 rok   - roszczenia przedsiębiorcy z tytułu nieopłaconej przez klienta faktury - 2 lata   - roszczenia z tytułu umowy sprzedaży - 2 lata   - roszczenia z tytułu umowy o dzieło - 2 lata (od oddania dzieła)   - długi czynszowe - 2 lata   - zobowiązania z tytułu pożyczki lub kredytu -3 lata   - roszczenia z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej – 3 lata   Źródło: Onet
    • Mimo tego, co powyżej, trzymam za Ciebie kciuki. Nie jest to proste zadanie ale praca przynosi owoce. Czekam na te owoce :) pięknego dnia!
    • @Corleone 11 Dokładnie, a Holandia jest krajem w którym byłem kilka razy po niewiele dni, więc bardzo mało wiem, bo dopiero dłuższy pobyt i praca z localsami pozwala na te głębsze refleksje. Pozdrawiam. 
    • @Konrad Koper dzięki @andreas Dzięki @Naram-sin Pod politykę prawie każdy negatyw społeczny pasuje. To ścierwo nie ma innych odmian. Pozdro.
    • @Łukasz Jasiński dziękuję bardzo za pochylenie się nad tekstem. Autorka nie musi być „ podmiotką liryczną”. Co do nicku, to jego pochodzenie jest skandynawskie i i jest zbitkiem wyrazów „ dzień” ( dag) i „ nowy”(ny), niesie ze sobą nadzieję jaka nieodłącznie towarzyszy porze świtu. Trzecia zwrotka pozostaje niezmieniona, rymuje się wystarczająco, jest sugestywna jak cały tekst, bo akurat ekspresja, a nie formalna pedanteria jest dla mnie wartością nadrzędną.  Pochylę się natomiast chętnie nad zwrotką ostatnią jeśli chodzi o rytm i Pańskie sugestie formalne ; tutaj może być kilka wariantów ( choć nie upieram się przy puencie) , bo tekst jest wieloznacznym okrzykiem, zawołaniem do współuczestnictwa więc pozostaje otwarty i nierozstrzygnięty.  Wiersz  powstał niemal „ w biegu”, od ręki, bo tak lubię pisać najbardziej. Pierwsza zwrotka natomiast nie dotyczy miłości lecz umiłowania i poszukiwania Prawdy, oddzielenia ludzkiej małości i podłości od niewinności;  pokrętnego odwracania winy,( byle się oczyścił winowajca), dotyczy etosu chrześcijańskiego.    pozdrawiam podpisane, Autorka ( w słusznym wieku).           
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...