Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • ,, Szczęśliwy naród wybrany     przez Pana ,, Ps 33   szczęście  jest ulotne jak mgła  na łąką wczesnym rankiem    bywa złudne  podsuwane przez złe moce  oplata siecią  łudząc pozorem piękna    naród wybrany  zgubił dar wyróżnienia  zapomniał o niebie    zło jest jak kwaśny deszcz  niszczący glebę    a Bóg czeka  na marnotrawnych synów  od zarania   5.2024 andrew
    • @Naj   Nie, proszę pani, wczoraj byłem nad Wisłą i kąpałem się (razem z kolegą, który właśnie mnie zaczepił) i wróciłem do własnego mieszkania, a dlaczego? Jak pani to sobie wyobraża? Gdybym nie wrócił i nie pilnował mieszkania, to... Właśnie, niech pani pomyśli... Zostałbym wyrzucony i po raz trzeci musiałbym przechodzić tą samą drogę, tak właśnie działają ludzie, którzy mają dużo na sumieniu - nic nie robią, nie pracują i nic kompletnie nie robią i jeszcze sobie wymyślili, kiedy się będą modlić - wtedy odzyskam słuch, tak? Zwykła ciemnotą...   Łukasz Jasiński 
    • @violettaten dopis wyżej mi chodzi, tak dla pełności tylko. A zresztą przedpremierowo Prawdziej pierwszy:   Krzak zielonych łyżeczek na każdej skrząca kulka szklana znaczy że to dla ptaszków szkleniczek maleńkich  
    • jestem jeszcze niestworzony powstanę na trzy cztery przy jednym mrugnięciu pędzla   po lewej człowiek z dymkiem po prawej człowiek z dymkiem nie znam twarzy   nawet nie mam głosu
    • @Dared Ten wiersz celowo napisałam w takiej właśnie konwencji łącznie z niewyszukanymi rymami , w konwencji biadolenia, niepokoju i sentymentalnej miłości do wnukow @befana_di_campi miało być biadolenie Może tytuł powinien być babcine biadolenie
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...