Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nic przeciw sobie, na miłość boską, nawet jeśli jesteś nic.


Rekomendowane odpowiedzi

Jest długi. Tak, z całą pewnością jest zawsze długi, chociaż jak urwie się kawałek, to tyle tego, co kot napłakał, po prostu mniej niż innych kawałków innych rzeczy. Ile ma metrów? Nie wiem, bo nigdy nie starałem się przeczytać tego, co jest napisane na okładce. Okładka jest dość miękka i nie wzbudza podejrzeń, jest tylko nośnikiem informacji o tym, że pod nią nie kryje się nic interesującego, chociaż, jak wszyscy wiemy, pozory mylą. Co zaś tyczy się środka…Środek śmierdzi. Jeśli przyłożyć nosowe dziurki, to czuje się zwyczajny smród. Za smród zwyczajny uważam woń związaną z człowiekiem, a ściślej mówiąc z człowieczym gównem. Pewnie każdy już wie (i pewnie wiedział od początku tego pisanego dupstwa), o czym mowa. Z całkiem śmiertelną powagą (niech o ten zwrot nie obrażą się ci, co cholernie boją się śmierci) śmiem twierdzić, że żadne perfumowanie papieru toaletowego nie ma sensu. Jeżeli taki pseudo pachnący papierek znajdzie się w toalecie (kiedyś toaleta była tylko poranna) to niech nie liczy ten, co go tam umieścił na to, że opróżniający się man or woman doceni wartość kosztownego, bądź, co bądź, zakupu. Nic z tych rzeczy, żadnych skrupułów i zahamowań: papier zwyczajnie trafi pod dupę. Czego by nie robić, tego typu papier był i będzie tylko do dupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Pisałaś, że: "Moje zdanie jest takie: z każdego gówna i n z każdej drobniutkiej rzeczy można zrobić coś niebagatelnych rozmiarów."
teraz, zaś, Twierdzisz:" że żadne perfumowanie papieru toaletowego nie ma sensu. Jeżeli taki pseudo pachnący papierek znajdzie się w toalecie (kiedyś toaleta była tylko poranna) to niech nie liczy ten, co go tam umieścił na to, że opróżniający się man or woman doceni wartość kosztownego, bądź, co bądź, zakupu. Nic z tych rzeczy, żadnych skrupułów i zahamowań: papier zwyczajnie trafi pod dupę. Czego by nie robić, tego typu papier był i będzie tylko do dupy."
Na moje oko, tu zaszła zmiana, ale może o poglądach nie będę dziś nawijać.
Powiem natomiast, że to kawał dobrze rozwiniętej roli, mocne zakończenie, to chyba zasługa dobrego wytwórcy, sugeruję jednak troszkę zmiękczyć, ostateczne i jednoznaczne wyroki sa dobre tylko w sądach, może rozwiń wątek zalet perfumowania srajtaśmy, w końcu ktoś toto kupuje...
Ale i tak, to ŚMIERDZĄCO DORY KAWAŁ
POZDRAWIAM /korzystając z okazji oddaliła się na stronę...www.wc.albojakostak/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...