Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Łukasz Jasiński  Piękny wiersz pozostawiać trwałe wrażenie jak tatuaż. Pozdrawiam.
    • @Deonix_ i o to idzie aby dźgnąć  Chłopy to takie stworzenia, że posiadają różne gusty. Co dla jednego brzydkie, dla drugiego jest piękne, Ale cudowne jest uczucie gdy pani otwiera buzie i czaruje intelektem - w tym momencie reszta się nie liczy! Pozdrawiam  Jacek
    • To może być uzależnienie do pociągu donikąd. Fajny wiersz. Pozdrawiam.
    • Ładnie napisane,  doceniam to, że Peel został urzeczony intelektem i osobowością kobiety, ale...

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      jakoś mnie ten pierwszy wers razi w oczy.  To, że ktoś nie jest "zrobiony" i nie zwraca na siebie uwagi, to jeszcze nie znaczy, że brzydki. Można mieć harmonijne rysy twarzy i proporcjonalną sylwetkę, ale tym ludzi nie epatować :) Taka naturalność i skromność to w moim odczuciu wręcz zaleta.  Tak, wiem, że Peel ostatecznie Adresatkę akceptuje, ale mnie dźgnęło, i musiałam to napisać, sorry :)   Pozdrawiam     Deo  
    • ,, Pan wśród radości wstępuje         do nieba,, Ps 47, 2-3    niebo domem   gubimy cel życia odwracając się od Światła  jak ryby w głębinach    po ciemku szukamy  miejsca na ziemi  zapominając o celu    zadowalamy się chwilami  jakimi czaruje świat    Jezu Ty jesteś Światłem i Drogą  zawsze możemy powrócić  na jasną stronę życia    robimy to zbyt często    Jezu ufam Tobie    5.2024 andrew Niedziela,  dzień Pański
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...