Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

Nie ma edycji historii do wyświetlenia lub ten wpis był edytowany przez moderatora.



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Jacek_Suchowicz Symbioza. Pozdrawiam. 
    • @Marek.zak1 To nazwisko działa na mnie, 'jak płachta ...' Bardziej w związku z  naszą historią ale dla wzmocnienia przekazu podałem ten przykład.  A jeśli chodzi o słabość 'owej', to najlepiej widać to na naszym podwórku. Gdzie wojna plemienna wypala ludziom mózgi. Co wypacza rzeczywistość...  
    • @Starzec Szkoda że nie da się "hejtować" hejtujących... Choć po nich to wszystko spływa jak po kaczce, nomen omen. No i... hejt do poezji dotarł... Choć coś podobnego już było, ale forma jaka - przypomnijcie sobie :)   "Lech pierwszy zrąb postawił Piast podniósł wierzchołek Kazimierz prawa nadał Wszystko popsuł Ciołek   Ucz się Polsko po szkodzie Brać do tronu ludzi Bo gdy bydło brać będziesz Wszystko Ci spaskudzi"
    • hej! to ja...   hej! to ja... przydrożny kot a często pies choć ducha już nie ma Ciało — jednak jest.   rozjeżdżasz to, coraz bardziej — nie warto, poślizg dotknąć cię może i przykro mi, że mną gardzisz och, pomóż mi... koci Boże.   tchnij w nich choć trochę empatii, uczucia, rozumu... a ja, choćby na pobocze poproszę! pożyczę Wam szczęśliwej drogi — do domu.  
    • W ogródku pomiędzy marchewką i nacią, co kocha wręcz lato, bezgłośnie coś sunie dość lekko, cień długi i czarny o psia kość.   Lecz z psiakiem go proszę nie mylić. Choć słuszny potrafi być w kłębie, nie wzgardzi nornicą, motylem, najbardziej uwielbia gołębie. Ta sjesta w zielonych rabatkach pozornie jest sielska i słodka. Dla słabych jest chwilą niełatwą. Niektóre przypadkiem śmierć spotka.      
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...