Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Prośba


Rekomendowane odpowiedzi

@corival

Co mnie urzeka w tym texcie, to że jest ze świata, gdzie poezja nie jest dodatkiem do życia, tylko samą jego tkanką. Gdzie pieśni otrzymuje się od duchów. Gdzie nie karmimy się martwą, zatęchłą wiedzą nędznych, zakurzonych xiąg, lecz uczymy się u samego źródła, gdzie fantazja i rzeczywistość to jedno. 

No i to jest również najlepszy komentarz, jaki w życiu napisałem

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nata_Kruk  Kruk jako symbol szczęścia, pomyślności, zwycięstwa w mitologii m.in. germańskiej, też nordyckiej, oby łopotał nad głowami nas wszystkich ;) Cieszy mnie, że znalazłaś coś, co Ci się podoba w tym tekście. Pozdrawiam :)

@Rafael Marius Przez tysiąclecia jednak ludzie kierowali oczy ku bóstwom, prosząc o rozwiązanie problemów, radę i pomyślność... oczywiście efekty i interpretacja zawsze zależała od człowieka. Pozdrawiam :)

@Olgierd Jaksztas Wobec tego gratuluję komentarza, który faktycznie celnie trafia w mój zamysł. Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam :)

@Czarek Płatak Sowy nie ma, ponieważ w tych akurat wierzeniach, do których się odnosiłam, sowy w powyższym kontekście nie ma. Miło mi, że czytałeś, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wiesław J.K.Dziękuję za czytanie i pozostawiony ślad. Pozdrawiam :)

@TectosmithTobie również dziękuję za odwiedziny i pozostawiony ślad. Pozdrawiam :)

@ais Dziękuję, że poświęciłaś czas temu wierszowi i pozostawiłaś ślad. Pozdrawiam :)

@iwonaroma Miło mi, że zajrzałaś i zostawiłaś ślad. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...