Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

***


Somalija

Rekomendowane odpowiedzi

@Somalija

   Przecież pomagać siostrze to nic złego

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

. A zrozumienia ze strony Belli mogę spodziewać się w oczywisty sposób . W końcu i Ona ma siostrę. 

   Udała Ci się przejażdżka ? 

 

   Serdeczne pozdrowienia. 

Edytowane przez Corleone 11 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

A czym lecisz podłogę? Bo ja już od dłuższego czasu tak dość nieszablonowo: Domestosem:)

Te płyny do podłóg (Ajax itp) wydawały mi się mniej skuteczne i czasem, gdy za dużo wlałem, zostawiały jakieś ślady na panelach. No a Domestos, wbrew temu co powszechnie się sądzi, nie jest jedynie płynem do czyszczenia urządzeń sanitarnych lecz uniwersalnym środkiem dezynfekująco-myjącym o wszechstronnym przeznaczeniu zależnym od stopnia (lub nie) rozcieńczenia. Ogólnie mi się sprawdza ale nie zaszkodzi skonfrontować doświadczenia dlatego pytam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija Aha, no to masz z tym system typowy dla pracowitej kobiety, jako leniwy facet szukałem prostszej alternatywy:) A z tą toksycznością akurat się mylisz, np. Sanepid go dopuszcza jako środek do mycia i dezynfekcji podłóg w przedszkolach i żłobkach. Zapach faktycznie "źle się kojarzy", ale nic ponad to. Nie ważne, bo zaczynam już bredzić jak jakiś przedstawiciel handlowy Domestosa, chrzanić te podłogi ;) Po prostu chciałem zagadać, a Ciebie tu bajerują na teorię względności więc w ten deseń trudno byłoby przebić konkurencję, dla tego  postanowiłem posunąć opcją alternatywną, że tak powiem... ;P

 

Edytowane przez tmp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...