Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nasiąknięta/Cierpkość


Rekomendowane odpowiedzi

  • violetta zmienił(a) tytuł na Nasiąknięta/Cierpkość

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Talia? Rozumiem. Bez wątpienia dla statystycznego dowolnego faceta (jak i ja) ten obszar anatomii kobiety ma znaczenie. Ale to tak między wierszami, skoro argumentujesz ten fakt. A tak bardziej abstrakcyjnie i poetycko napiszę, że i ja mam talię. Albo ze dwie. Leżą w szufladzie, czasami w gronie znajomych pogrywamy w tysiaka albo w 3-5-8.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Gazeciarz może nie? Gaduła, gawędziarz, dawno mnie tu nie było, nadrabiam ale w merytorycznej konkluzji zamieszczonych wierszy na portalu, wszystkich autorów nie interpretuję, tylko niektórych, ale po prostu z przypadku, jak przeczytam i nasunie się myśl interpretacyjna to dorzucam. To chyba wartościowy uczestnik forum co nie? I tak na krótko wpadłem do Was, @Somalija miała rację, to jest mądra dziewczyna, wnioskuje logicznie, a i teksty ma takie "podskórne", "drapieżne" - wiarygodna ->lingwistka ;) Pozdrawiam Violuniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Tak, może... melancholia ludzka, stan melancholiczny oczywiście może być wartością, ale u malarza Jacka Malczewskiego namalowany obraz pt. "Melancholia" jednak nie jest optymistyczny, nawiązuje do tragicznych wydarzeń w historii Polski, jest raczej alegoryczny, na szczęście wiersz w nawiązaniu do obrazu - napisałem dawno temu data publikacji na portalu: 19. 09.2020r. Dziś mamy więcej nadziei i sprawy od Polski na zachód idą powoli w dobrym kierunku. Ale nie będziemy tu dyskutowali o tak poważnych sprawach, wspomniałaś o melancholii to skojarzyło mi się z moim wierszem, dlatego ten link. Piszmy o lekkich sprawach, komentujmy teksty autorów, więcej optymizmu wszystkim potrzeba, chyba...

Edytowane przez Tomasz Kucina (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...