Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wiara


andrew

Rekomendowane odpowiedzi

Wierzyć 

 

,, wierzyć to znaczy 

ufać kiedy nie ma cudów,, 

tak mówił Ks.Twardowski 

 

trudne to jest dla wielu 

ale jak życie by wyglądało 

bez wiary zaufania 

bez żadnych dowodów 

 

w życiu świeckim każda 

bliższa znajomość zanim się 

przerodzi w przyjaźń miłość 

wymaga na początek wiary 

w drugiego człowieka bez 

warunków później gdy pojawi 

się uczucie także należy 

wierzyć i ufać nawet gdy 

pozory wskazują inaczej 

 

bez wiary życie byłoby udręką 

 

tak jest i z wiarą w Stwórcę 

wszystkiego Boga 

wiara nie potrzebuje cudów 

wierzy się bezwarunkowo 

 

Jezu wierzę i ufam Tobie 

 

10.22 andrew

Niedziela dzień Pański 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Marek.zak1 Wiesz jak to jest. Jak kogoś pogoni, to nie ma zmiłuj...Ale ziemią mógł chociaż przysypać, chociaż żuki lubią takie specjały. Długo toto nie poleży. Pozdro.
    • @Natuskaa   Władze publiczne mają obowiązek służyć obywatelom - tak mówi Najwyższe Prawo - Konstytucja Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej, jeśli komornik sądowy Agnieszka Mróz nie mogła znaleźć mojego aktualnego adresu - miała obowiązek zadzwonić do oficera dyżurnego Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - oni mnie tam znają, zresztą: według Kodeksu Cywilnego - za kanarów sprawa jest automatycznie umarzana po trzech latach, poza tym: z mojego punktu widzenia - komornik sądowy Agnieszka Mróz złamała dwa Kodeksy Karne - fałszowanie materiałów i ukrywanie informacji - za to grozi od 3 do 8 lat pozbawienia wolności, sama pani może sprawdzić.   Łukasz Jasiński 
    • @Natuskaa W życiu przeczytałem tonę książek( a może więcej, bo papier jest ciężki) i tak sobie myślę, że wcale nie jestem przez to szczęśliwszy. A wręcz odwrotnie. Zazdroszczę zwykłym prostaczkom, którzy oglądają tylko filmiki na you tube i tym podobne bzdety. Nie mają żadnych przemyśleń, żadnych refleksji. Żyją sobie z dnia na dzień, wierzą we wszystkie informacje z telewizora. Najważniejsze dla nich to pojeść, popić i pobzykać. Pozdrowionka.
    • Dzisiaj na spacerze po lesie zajrzałem głębiej i zobaczyłem 2 kupy i stos serwetek dookoła. Wziąłem patyk, zrobiłem dziurkę w ziemi   wbiłem do niej serwetki, a kupy przykryłem igliwiem. To, żeby, jak piszesz, było tu najpiękniej. Pozdrawiam.   
    • Ziemię przemierzać tam i z powrotem chciałabyś razem z kluczem żurawi a czy widziałaś oczy stokrotek po tym jak gwiazdy w nich się przejrzały   w każdej zaś inna i inne nieba o ich błękitach nawet nie śniłaś na co ci równik wokół obiegać gdy tyle światów błyszczy w źrenicach   wystarczy tylko że głębiej spojrzysz gdzie cały kosmos światła galaktyk na tym za domem skraweczku łąki z ręką pod brodą leżysz i patrzysz   a w chabrach makach nawet w kąkolach słońce kryguje się z letnim wdziękiem z góry skowronek śpiewnie zawoła nie nie odlatuj tu jest najpiękniej  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...