Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Tak, w marcu - puc - ram wakat.

A doliny? Czwórka, jak rów z cyny. Nil - oda.

 

- Logan? - Ilu tu było?-  But Eli na gol?

O tym; Ela gruba - gbur - ale myto.

Ale da gada; lada gad, Ela.

 

- A noże tu ma?

- Zeszyt.

- A ty sezamu też?

- Ona.

 

OJ, OTUMANILI LINA MU, TOJO.

 

O, TA KARA Z SZARAKA; RAZ SZARAKA TO.

 

Ona, Rani, ma na zające;

- Lecą?

- Ja?

- Za nami na rano!

 

 

Ot, koci łapci; kic pał, i i co - kto?

- As pani z Dory?

- To koty....

- Rodzina psa?

A to kuweta rdzy z dratew u kota.

I ci kot, Ala, mi zima, lato kici.

 

MAMY; ME MIASTO, LOT SA i MEMY MAM (?)

 

Ma lat? Ramadan nada Marta tam.

O, to nie my! Me ino to.

 

Ile? Cukruj, lada Lel. Pudru, kurduple... Lada "L" Jurku Celi.

 

UDA SZTAB, I LECI CELIBAT Z SADU.

A OBRAMOWANIE NAWOM AR U BOA.

 

BABUŚ U BAB.

CI NANIC, BABCI NA NIC.

 

I manoli babka, jak babilon Ami.

Na krokusiki suk orkan?

Ich cebulki z doliny pani Lodzi. Klub "Ech ci".

Ma to krokus, robota. To borsuk. Orko, tam.

 

TU MAŁA BY TUBA; MA BUTY BAŁAMUT?

 

I kula, i na buty tu banialuki.

Ot, szafka i na buty tu baniak. Faz sto.

A da piękne widoki, kod i wenkę - pada.

 

ALA, GADUŁ ZŁUDA GALA.

 

 

 

Edytowane przez Marianna_ (wyświetl historię edycji)
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Berenika97 To prawda. Teraz relacje są tylko na chwilę, bez głębi, wyciąga się z nich tylko to co nam potrzebne z góry zakładając, że i tak z tego nic nie będzie. Ciekawe, gdzie znajdują się Ci, którym się potem udaje.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Dziękuję, że czytasz moje wiersze. Pozdrawiam ciepło. @Charismafilos …albo w kaloszach. Mam takie ulubione.
    • @Poet Ka - przy moich 81 latach wolałbym porównać teksty - a nie ze słuchu, bo ciężko skojarzyć / zapamietać obydwa na raz. Jeśli się zdecydujesz na taki lub podobny krok - zapraszam - najpierw możesz sobie odsłuchać kilka moich piosenek z różnych playlist mojego kanału na YouTubie ... mam ich tam około 200. Tutaj - pod tym adresem też znajdziesz niektóre z nich ... SIEMA!!!
    • @piąteprzezdziesiąte  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      kuszące, pończoszkowe szaleństwo a ta blondyna lekko mnie przypomina pozdrawiam !  @piąteprzezdziesiąte A oto moja wersja pończoszkowo- karciana       Nie chcę być złodziejką czystej miłości - powiedziałam, zauważając oczko w koronkowej pończoszce.  Pożerasz głodnym wzrokiem moje rozognione ciało udając, że nie dostrzegam sięgam po serwetkę nad stołem. Odsłaniając zagłębienie piersi, spoglądam prosto w twoje oczy lustrzane odbicie nad barem mówi mi, że masz asa w rękawie. Szkarłatem naszych twarzy, śladem namiętności szminki wiem, że pragniesz tylko mnie.!  Pocałunku damy kier.    
    • @LessLove Bardzo mi miło:-) Dziękuję i pozdrawiam Cię

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        @MIROSŁAW C. Tak miało być - sielsko, anielsko;-) Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam   @.KOBIETA. Super, że się spodobała moja wizja. Dziękuję. Pozdrawiam milutko:-) @Poet Ka Zaczerpnięte gdzieś tam z przestrzeni nad moją głową;-) Bardzo lubię te dawne pisania. Dziękuję i pozdrawiam   @Berenika97 Dokładnie tak to poczułam i przeniosłam na papier. Dziękuję Ci za miłą ocenę Pozdrawiam serdecznie   @Kwiatuszek @Rafael Marius @Charismafilos @Leszek Piotr Laskowski Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam  
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...