Klip Opublikowano 4 Lutego 2022 Zgłoś Opublikowano 4 Lutego 2022 (edytowane) Marzyła dziewczyna w Nysie, o chłopcu innym niż Rysiek. "Choć Parys (ten z Troi),co nieco nabroił - Parysa chcę, więc pa Rysie!" Edytowane 5 Lutego 2022 przez Klip (wyświetl historię edycji) 2
Rolek Opublikowano 4 Lutego 2022 Zgłoś Opublikowano 4 Lutego 2022 @Klip Oj nawet nie śniło mi się Co robi dziewczyna w Nysie Parysa eksploatuje Aż on wreszcie eksploduje
Klip Opublikowano 4 Lutego 2022 Autor Zgłoś Opublikowano 4 Lutego 2022 @dot.@iwonaroma@Lidia Maria Concertina Dziękuję, dziewczyny - faceci 3:0 w polubkach:) @Rolek Facet nie jest tu podmiotem. Pozdrawiam serdecznie:)
jan_komułzykant Opublikowano 4 Lutego 2022 Zgłoś Opublikowano 4 Lutego 2022 Jest ładnie i melodyjnie, ale brakuje mi choć ździebka absurdu w puencie. Wiem, też mi się zdarza, ostatnio nawet za często. Ale ok, u Ciebie jest przynajmniej ładna gra słów. Tylko po co zdradziłeś puentę w tytule? Masz u mnie poprzeczkę dość wysoko, ale tym razem nie ma zaskoczenia, nie ma uśmiechu. Do następnego. Pozdrawiam.
Klip Opublikowano 4 Lutego 2022 Autor Zgłoś Opublikowano 4 Lutego 2022 (edytowane) @jan_komułzykant Dziękuję, tytuł daję w ostatniej chwili. Gra słów to mnie tu trzyma:) Pzdr. Edytowane 4 Lutego 2022 przez Klip (wyświetl historię edycji)
_M_arianna_ Opublikowano 5 Lutego 2022 Zgłoś Opublikowano 5 Lutego 2022 @Klip Nie dziwi się nikt w parku misia, gdy właśnie Marysia ma Rysia. Lecz się wydarzyło, że Rysia... nie było. I odtąd się zwie N i e m a r y s i a.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się