Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Doznanie


Lucastra1993

Rekomendowane odpowiedzi

 

Seks, namiętność, podniecenie

seks, namiętność, serca drżenie

seks od rana, aż do nocy ,.

Potrzebuje twej pomocy!

Seks, samotność, podniecenie

Seks wrażliwość, ukojenie

seks ten między nami

Doznania na które czekamy!


 

Kocham ciebie, twoje ciało

Kocham ciebie, wołam.

– Mało!

Kocham ciebie całe dnie

Kochać wiesz, z wieczora chce

Kocham usta twe gorące


 

Pragnę ciebie I.

Seks, namiętność, dni

seks, a w środku,. Ty!!

 

                                                        Łukasz K. Błaszczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucastra1993 Ok, wiemy zatem, że jest seks i namiętność i to i tamto i w ogóle full wypas. Tylko że ja na przykład od takiego wiersza oczekiwał jakichś meandrów, jakichś subiektywnych odczuć, jakiejś budzącej wyobraźnię opowieści o tym seksie. I w ogóle żeby był jakiś, a nie po prostu sobie był. No bo tak to mamy tu taką pozbawioną charakteru mantrę: seks, kocham, seks, kocham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@error_erros Dziękuje, masz racje,. Co prawda nie doświadczyłem seksu osobiście, ale ten wiersz opowiada o tym co czuli inni, doznania. To nie tylko uczucia, namiętności itp. Jestem dlatego ci wdzięczny, ponieważ to co napisałeś w pewnym sensie ma trochę racji, brakuje tu charakteru i własnych doświadczeń życia... Jestem osobą niepełnosprawną fizycznie.

                  Ale mimo to staram się pisać wiersze z własnych doświadczeń, ten takim nie był. Napisałem go na próbę, aby pokazać innym co potrafię, chociaż wiem że potrafię więcej, wierze w siebie i w możliwości pisarskie, w końcu to rodzinny talent. Dar. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Wcale nie jest powiedziane, że musisz pisać wyłącznie o tym, czego faktycznie doświadczyłeś. Znaczna część wierszy, które ułożyłem, dotyczy sytuacji, które po prostu zmyśliłem i wyobraziłem sobie, jakie emocje wzbudziłyby we mnie, gdybym faktycznie je przeżywał. Polecam Ci taką metodę, bo już samo rozważanie tych teoretycznych emocji jest bardzo ciekawym procesem.

Istotą poezji - tak mi się przynajmniej wydaje - jest to, by zamiast napisać, że "jest seks", poszukać słów opisujących związane z nim emocje, nazwać jakoś odczucia. Tak, żeby czytelnik nie tylko zrozumiał, że "jest seks", ale poczuł intymność i charakter tej sytuacji. Spróbuj spojrzeć w ten sposób ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

No, albo na Orlenie czy gdzieś tam - tylko trzeba mieć najpierw kartę "Vitay/Żegnay/Spierdalay" ;D

Dobrze gada, punkty to żaden wyznacznik. Najcenniejsza nagroda, moim zdaniem, to kiedy wiersz wywoła dyskusję w komentarzach ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucastra1993

Tak, brak jakiejś myśli zawartej, czegoś co jest żywe, co trzeba najpierw przeżyć, jakiegoś wzruszenia. Ja sam nigdy nie napisałem o sexie, bo to mógłby być tylko auto-queerotyk, rzecz raczej nie warta zachodu. Czekam na następne Twoje utwory, o czymś co jest indywidualnie Twoje.

Pozdrawiam

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...