Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia wydarzyła się naprawdę


Rekomendowane odpowiedzi

Któregoś, pięknego dnia, postanowiłem wybrać się do kina na jakiś film - nie pamiętam już jaki. Przed wejściem, obsługa wręczała wszystkim okulary 3D - jak za pewne wiecie, film oglądał każdy w tej technologii; dla sprawdzenia faktów, niektórzy ściągali je, by sprawdzić, czy obraz jest jednym, czy  trzema - nakłądającymi się na siebie -:))

Po całym seansie, wróciwszy rowerem do domu, postanowiłem przetestować w warunkach domowych - mowa tu o oglądaniu filmu na cda, w trybie 2D -:)

Odpalam film i zakładam gogle, przypominają kwadratowe spody słoików -:)) - i nic się nie dzieje. Mówię sobie, coś jest nie tak - trzeba pobuszować po internecie, by znaleźć jakieś rozwiązanie, na powyższy. Swoją drogą, ściągałem niejednokrotnie ,, movie" w 3D - ale efekt był ten sam. Więc postanowiłem zagłębić się w temat, szukając w postach - czy ktoś próbował uzyskać , ten efekt ogladania filmów , w warunkach domowych. I natrafiłem! ( Śmiech)

Czystym przypadkiem, jedna osoba oglądając przez owe gogle film ( W 3d ) zrobiła zeza, ponieważ coś usiadło jej na nosie.  Jedno wielkie zdumienie! Przez trwanie samego seansu, wielogodzinnego w zezie, sprawiało, iż, ta osoba właśnie! Była pierwszą, która odkryła technikę ogladania filmów trójwymiarowo. Robiła to, przez parę tygodni praktykując, aż w końcu ,,strit'', został jej do końca życia; wracając do teraźniejszości, lekarze nie potrafili znaleźć przyczyny przejścia w trójmymiarowość rzeczywistości -:)

 

 

Edytowane przez Nefretete (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...