Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

Nie ma edycji historii do wyświetlenia lub ten wpis był edytowany przez moderatora.



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @hania kluseczka O no widzisz. Ja mam się za Twojego kolegę, fakt tylko internetowego, a Ty nie uważasz się za moją koleżankę. Jakież to faktyczne ;) W dodatku myślisz sobie nawet, że mam Cb za wroga ;) A do tego wszystkiego jeszcze mi kibicujesz ;) No naprawdę aż zabawne... @Amber Miało być w sumie zabawnie, a nie dramatycznie ;) No ale z odbiorem nie powinno się dyskutować, można tylko trochę polemizować. Nie bardzo się orientuję na temat księżniczki Anny :// Fakt z A są albo bywają nie przelewki ;) @poezja.tanczy ja już bym miał na 4 książkę, ale wydawcy robią mi lekce... dzięki @Amber A i oczywiście tes gorąco pozdrawiam M.  @Dagmara Gądek Ja bym się ogólnie chętnie zgłosił po ten 1 tomik ;) Możliwe to? Fakt ja akurat czasem stosuję powtórzenia, tak mi się jakoś wzięło... @violetta Oj oj od razu pijactwo... to jest tylko jedna z możliwych interpretacji, w dodatku nawet trochę autorsko nie zamierzonych ;)
    • Oj miesza się alkohol :) no winko to ja rozumiem, lamkę.
    • @Jacek_Suchowicz jest tak gorąco, inaczej się nie da:)@poezja.tanczy sąsiad nie widzi:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Witam - miło że czytasz - masz racje że zastanawiąjące -                                                                                                      Pzdr. Witam - miło że mądrze - dzięki -                                                                    Pzdr. Witam - każdy inaczej widzi tak to działa -                                                                                Pzdr.
    • nic absolutnie nie mam przeciwko opisywaniu cielesnych doznań, sama od tego nie stronię i nawet wczoraj popełniłam teksty, które układam do drugiego tomiku ( pierwszy będzie jesienią). Ale jestem przeciw powtórzeniem - wczoraj dała mi spokój ; a później nie dając mi spokoju…   ponadto ambrozje - to jednak napój, ale niech już metaforycznie będzie ;))), pozdrówki miłe 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...