Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

@violetta

 

Niech pani mówi sama za siebie, a zresztą: niczego w życiu pani nie osiągnęła jako nieudacznik życiowy, który poluje na bogatych facetów, jeśli chodzi o wykształcenie - w Liceum Zawodowym nie zdałem matury z powodów personalnych - matura była na bardzo niskim poziomie i większość uczniów z góry była przegotowana - wiedzieli jakie będą tematy, dalej: większość uczniów poszła potem na studia - wybrali najłatwiejszy kierunek - psychologię, maturę zdałem w Kuratorium - dostałem trójkę z języka polskiego i dwójkę z historii - komisja egzaminacyjna była czerwona (komuniści), to pani środowisko z Nowej Lewicy, zresztą: wszystko opisałem w wierszu - "Konfederacja" i nie widzę już sensu rozmawiać z osobą niedorozwiniętą intelektualnie, która non stop obraża ludzi i gada to samo w koło - nie ma żadnych pomysłów na jakąkolwiek twórczą rozmowę, kończąc: za praktykę błędnego koła - śmiertelną rutynę - dziękuję, to nie mój poziom, niestety...

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

 

To jest zdjęcie artystyczne i to pani mnie zmotywowała, stąd: Książę Poezji, poza tym: znam regulamin - nie jestem wtórnym analfabetą, a na Datezone (nick: Jamere) - znajdzie mnie pani w całej okazałości - jest to całkowicie legalna strona (posiada rejestrację sądową) i tam szukam seksu, a nie jakieś tam miłości, dziękuję za rozmowę.

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Łukasz Jasiński zdmuchnie cię wiatr, piasek, trawa. Ja jestem duży udacznik, bogaty facet to zaraz by mnie ustawiał, ja nic nie robię całymi dniami, marzę, dzisiaj zjadłam serniczek świeżutki pistacjowy, dopiero co go upiekli. Piję śliweczki zmiksowane z wodą. Za niedługo mam francuski i chrzanię to wszytko. Po co seks, po co jakieś dziury. Na drugie wakacje pojadę sobie na Mazowsze, koleżankę chce odwiedzić, wypić z nią kawkę na tarasie, powspominać dziecięce lata, wykąpać się w rzeczce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

 

Niech pani przestanie już z tą ofiarą, ofiary potrzebuje czarna mafia - kościół, co łaska... Mam konto na Facebooku i nie mam zamiaru likwidować - jako osoba niesłyszącą muszę mieć kontakt ze światem, gdybym wszystkie konta zlikwidował - miałbym wtedy we własnym otoczeniu "przyjaciół" - niech pani zgadnie: w jakim celu? Tak to już w życiu bywa, ci, którzy mają jakieś stanowiska po znajomości (nepotyzm) - zawsze będą patrzeć z góry na ludzi takich jak ja, zaczęła komornik Agnieszka Mróz - bezczelnie złamała prawo (Kodeks Karny i Kodeks Cywilny) - zablokowała mi konto na podstawie kopii dokumentu bez mojego podpisu z 1998 roku i za to w normalnym Państwie grozi zwolnienie dyscyplinarne i zakaz pełnienia funkcji komornika sądowego do końca życia - tak działa układ, a rykoszetem dostały urzędniczki z Marynarskiej, Rakowieckiej i Konduktorskiej - to już nie moja wina i nie mój problem, nie pozwolę na to, aby zła energia - moralne toksyny przechodziły na mnie - trzeba zlikwidować źródło i tyle na temat.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Somalija

 

Jest pani w ogromnym błędzie, proponuję skorzystać z porady psychologa, osoby z czystym sumieniem nie odwracają kota ogonem - najpierw: atak, potem: ofiara, dalej: wywoływanie poczucia winy i na samym końcu - terror psychiczny - żądanie przeprosin, pokory, szantaż i przejmowanie władzy nad innymi ludźmi i tyle na temat: dziękuję za rozmowę i miłego popołudnia.

 

Łukasz Jasiński 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...