Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @violetta   Jeśli chodzi o emeryturę, to: jeszcze dwadzieścia dwa lata mi do niej brakuje, a i tak jej nie otrzymam, bo: otrzymuję dożywotnie odszkodowanie za utratę słuchu z winy państwowego szpitala (oficjalna nazwa: renta socjalna), słowem: otrzymuję więcej od przyszłej emerytury, chociaż: pracowałem w Zakładzie Pracy Chronionej, Archiwum Akt Nowych i Narodowym Klubie Libertyńskim, de facto: pracowałbym za darmo i tego pani ode mnie chce? Abym pracował za darmo i dawał się wykorzystywać?     Łukasz Jasiński 
    • 1. Wspominając komers    Słowiczy zaśpiew  pobudził filigran akacji   srebrzystością księżyca  rozpachnionej rosą -    Patrz. Oto z nami   walcem kołuje dysk  jaśminowy i my  zapatrzeni w półobrocie     na naszą krótką  elficzną noc   bielejącą świtem    2. Kwitnący jaśmin    Z ułamaną gałązką  esencja wszystkich ogrodów -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - -   za to w krtani   cukrowa wata zatyka    jaśminową wonią    3. Maj z czerwcem    Kiedy dżdżem przesycony maj  wtedy zieleń zachwycona  darmowym widokiem Pogórza     I jeszcze czerwcowym zapachem  dobija jaśmin z dzikim bzem   w tonacji ecru    30 maj 2020
    • @violetta   Tak? Coś pani powiem: w Torze (Stary Testament) stoi jak byk - Adam i Ewa w raju żyli nago, a Sodoma i Gomora - to są - byłe miasta żydowskie i kto te miasta doprowadził do ruiny? Jesteśmy istotami seksualnymi i nikt tego nie zmieni - tak nas stworzyła Święta Matka Natury, natomiast: seks oralny, analny i witalny to sama przyjemność - seks jest bardzo zdrowy: rozładowuje depresję, agresję i frustrację, brak seksu prowadzi do patologii seksualnych - zboczeń, proszę więcej do mnie nie wyskakiwać z Sodomą i Gomorą - pomyliła pani drzwi.   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński jestem półaktywna w swojej pracy:) do emerytury się prześlizgnę:) jestem samowystarczalna i niewiele mi do szczęścia potrzeba:) młodzi mają więcej motywacji, patrząc na Instagram :) zrobiłam na niemiecki sposób szparagi z jajeczną pastą :)

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @MIROSŁAW C. Chyba nie o Słowian tu chodzi. Raczej o wpływy cywilizacji...
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...