Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane

Nie ma edycji historii do wyświetlenia lub ten wpis był edytowany przez moderatora.



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @A-typowa-bDziękuje :) @Tectosmith Uważam że karma istnieje i niesie sprawiedliwość.
    • …ha, ha, ha, inni ( vide plagiatorzy ;)) powtórzą lepiej od nas ten sukces ;)))       pozdrówki miłe

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @Leszczym :)))), ja nawet nie radzę, tylko życzliwe rozdaję impulsy - i to fajnie, że umiesz się dzięki wrażliwości na tym wyznać, a nie, jak pewna drętwa pismaczka z innego portalu, zaraz rozdziawiała agresywny ( dosłownie ) dziób ! Tak też bywa, gdy wyrafinowania brak, ech, …na szczęście ludzie artystycznie lotni to rozumieją:))) Chimeryki dostaniesz tak czy siak, jest mi miło, że pamiętasz, choć ja, gdy coś napiszę, bywam jak macoszka - już wypatruję nowego, no chyba, chyba, że przydrepta ta lub inna plagiatorka, wówczas budzi się we mnie opazurzony źwieź, ha, ha ;)) Tak, rozrywkujemy się ( o ile nie cierpimy), słowem jest ( przymierzając ;) prawie jak u mojego ukochanego Wolffiego Mozarta - dowcipkował póki radości w duszy starczyło, ale gdy smutniał, to było to już cholernie poważne i z głębi otchłani wszelkiego dramatu ( tak mnie uczono )

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      .   A jeść, ha, ha, to my - z satyryczna brać, a nie nas ;))) satyra rozwalała największe betony systemowoideologiczne, więc…do dziełka, a póki co na ( portalową ) działkę      pozdrówki italskie zasyłam 
    • @Dagmara Gądek dziękuję w takim razie ;) Generalnie myślami jestem przy nowym tekście. I o chimerykach też pamiętam tylko muszę nadrobić kolejkę. Ja w ogóle uważam, że poezja to branża rozrywkowa, a zatem piszmy na różny sposób fajnie :)) I w ogóle do tego trzeba dużo dawać, jak najwięcej, ale nie dać się do końca zjeść.. Rozumiem tak naprawdę Twoje podejście i jestem Ci wdzięczny ;))) I też fakt że tego wszystkiego dopiero się uczę, słowem aspiruję ;)) A co do rad dzisiaj udzieliłem takiej perspektywicznemu ulicznemu grajkowi na Chmielnej i mam nadzieję, że była pomocna i pomoże grać mu jeszcze lepiej w tym trudnym zawodzie ;)
    • …słowem lepsza pralinka, niż jędrna „ pupinka”

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ?!!! no proszę, nie wierzę, że złamane miecze i prysnęli  rycerze, ( choć gdzie dyndają brzuszyska, bywa i odwrotnie - oczy wdzięki „ zjadają”, aż sen zmorzy stukrotnie )…   pozdrówki.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...