Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Łukasz Jasiński  j poligraf potrafi zauważyć drobne błędy, które mogłyby umknąć nawet poloniście. To cenna umiejętność. A miś niech już zostanie z urwanym noskiem.
    • @Adaś Marek   Całe moje życie to w zasadzie piekło, tylko ostatnie lata...   - w październiku ów roku - 2017 - zostałem bezprawnie wyrzucony na warszawską kostkę brukową przez Hannę Gronkiewicz-Waltz,   - miałem nielegalną: w maju ów roku - 2019 -  kwarantannę jako osoba - nielegalnie - bezdomna, nomen omen: niedaleko Cmentarza Północnego zarządzoną przez kierownika Andrzeja Czarnockiego - jego żona była wtedy dyrektorem Caritasu,   - od lipca - ów roku - 2021 - mam należny prawnie lokal socjalny i gnębi mnie komornik sądowy Agnieszka Mróz za jazdę na gapę autobusem 16 lat temu   i nic dziwnego, iż po tym - co przeżyłem: jestem taki jaki jestem - najwięcej czasu spędzam we własnym mieszkaniu i jestem bardzo nieufny wobec ludzi, bo: nie rozumieją mnie...   Łukasz Jasiński 
    • @Agnieszka Charzyńska   A tak, tak i tak... Ma pani rację, zjadłem "i" w filiżanki, przeczytałem: fliżanki - bardzo szybko czytam, podobnie jak bardzo szybko piszę - mam średnie zawodowe wykształcenie ze świadectwem dojrzałości - jestem komputerowym składaczem tekstu - poligrafem, a do tego jestem bardzo mądry - tylko człowiek mądry potrafi przyznać się do błędu, kiedyś na Nieszufladzie wypunktowałem Jacka Dehnela, a co? On jest ode mnie starszy tylko o rok, natomiast: Rafał Trzaskowski jest starszy ode mnie tylko o siedem lat - żadna różnica.   Łukasz Jasiński 
    • @Leszczym ponieważ mnie samej nie przypadł do gustu nazbyt ostro sfromułowany obraz miasta Krakowa; czuję się w obowiązku przeformułować swój komentarz.  Kierowały mną emocje wzburzone po zaistniałym incydencie sprzed kilku tygodni; kiedy to w Krakowie właśnie, w hotelu, dokonano włamu do mojego komputera. Przykro mi, jeśli kogoś dotknęłam. To miasto, pomimo swoich problemów - budzi nieustanny zachwyt ludzi z całego świata. Jestem jego gorącą orędowniczką wśród niemieckich znajomych, ( ostatnio tylko, cztery  osoby wysłuchały moich superlatyw, i zapragnęły pojechać do Krakowa ).    pozdrawiam Autora.
    • @Łukasz Jasiński trzeci wers ma 13 sylab (1+4+2+2+4), ale końcówkę tego wersu faktycznie mogę poprawić. Dziękuję.  @Łukasz Jasiński urwałam misiowi nosek. Zresztą, tam i tak nie było czym oddychać.
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...