Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Mrożona herbata


Tomasz Kucina

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

@Tomasz Kucina Tomasz też zamrożony,
                                 nie chciał widzieć Ilony,

                                 a ona taka piękna...

                                 bez żadnej przysłony.

Trzymaj się Tomku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

To jest najważniejsze - poczucie humoru. Grzesiu ja nigdy nie patrzę na ludzi pod kierunkiem ich wiary czy tym bardziej bezbożności. To nie leży w zakresie mojej oceny ludzi. Ale jakoś tak dziwnie się układa, że ci ludzie interesują się szczegółowo moim sumieniem katolickim. Dlatego często tu te komentarze u mnie dotyczą tematów wiary. Gdyby nie pytali i nie próbowali wpływać na mnie nie byłoby nawet pół zdania w tematach wiary. Zresztą trudno odpowiadać na kontry bez żadnego doświadczenia teologicznego. Nawet mnie w tamtym kierunku nigdy nie ciągło.

 

A skąd ty mi tu wyciągłeś ten wiersz? Taki stary, że o nim prawie zapomniałem. Jednak cieszę się, że mnie podczytujesz tak wnikliwie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Edytowane przez Tomasz Kucina (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz Kucina Tomku jak Ty traktujesz Swoje wiersze... jak wiarę ha ha, toż to Twoje dzieło, mozolna robota, a traktujesz go jak piąte koło. Co do religii winna to być osobista sprawa każdego i nie powinniśmy o tym rozmawiać. No ale polecieliśmy sobie po grzbiecie... może i dobrze, więcej o sobie wiemy, przez to może lepiej rozumiemy.

To co ostatnio zauważyłem, to następuje masowa ateizacja społeczności europejskiej, ludzie przestają wierzyć w cokolwiek, teraz na świecie jest najwięcej ateistów a nie chrześcijan. Świat na naszych oczach się zmienia.

Miłego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Wiersze jak wiara? hehs. Ambitnie mnie podbierasz

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Ten pod którym piszemy nie ma nic z wiary Po grzbiecie powiadasz? Ja tam nigdy nie jestem pamiętliwy, w zasadzie to nic już nie pamiętam. No taki kurde, jestem. Ale... niedobry jestem, bo nie daje po sobie hulać. No co. Taki charakter. Alem dobry człek, każdemu bym serce dał, lecz nie potrafię To prawda masowa ateizacja. No ale ja taki być nie muszę, i nie chcę. Niechaj ludzie robią co chcą. Lecz smutne to jest w istocie. Wpływu na to nie mamy. 

Edytowane przez Tomasz Kucina (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...