Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

przejęzycz się ze mną
pod śnieżną kaskadą
gwiezdnym parasolem
na lawendowej polanie
na schodach do nieba
w ruinach samotności
jej ostatniej minucie
przejęzycz się ze mną
sprośnie świniowato
niech będzie naszą
codzienną liturgią.

 

 

 

Opublikowano (edytowane)

@ais

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Regulamin dopuszcza kasowanie komentarzy, a jak ci się to nie podoba to już twój wielki problem ;) Oczywiście ty tutaj jesteś najnormalniejsza, i oczywiście ty nie chcesz zwracać na siebie uwagi ;) Pozdrawiam twoje wyrzucone z tego portalu alter ego Romka i jak ci tam jeszcze w różnych wcieleniach było. Żegnam i zdrowia życzę ;)

PS. I postaraj się być - w miarę swoich możliwości - mniej czepialska o wszystko, czyli zwyczajnie mniej upierdliwa ;) 

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Opublikowano

Nie mam nic przeciwko Regulaminom.

Hahahaha Romek Tomek i Atomek ani Basia to nie ja. Czego bardzo, ale to bardzo żałuję. Bo dobrze pisze. Ale znam miejsce, gdzie się ukrywa, więc jeśli bardzo tęsknisz, to ewentualnie mogę podać adres www.

 

I na drugi raz nie pisz pod moimi tekstami, kasując swoje komentarze, bo w ten sposób nie zwrócisz na siebie mojej uwagi.

Po prostu trzymaj się ode mnie z daleka.

Ja za tobą nie biegam  @CafeLatte

 

 

 

@Konrad Koper Uprzejmie dziękuję za podobanie. Pozdrawiam!

 

 

 

 

Opublikowano

@ais  

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Nie ty będziesz decydowała gdzie mam pisać komentarze i czy wolno mi je usuwać. I nie pochlebiaj sobie, nie latam za tobą, ale łatwo się pogubić w tych twoich lewych kontach. I gdybyś nie przyczepiła się do usuniętego komentarza, nie byłoby tej wymiany zdań. Ale oczywiście musiałaś się do tego przyczepić i swoim chamskim zwyczajem przy okazji mnie obrazić. I daruj sobie odpisywanie. Dalsza konwersacja z osobą twojego pokroju zupełnie mnie nie interesuje. 

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Zapomniałaś, że pod utworami dyskutuje się o utworach?

A wszystkie komenatrze nie na temat należy zgłaszać do Mateusza?

Zapomniałaś, więc ci przypominam, znaj moją litość. Teraz cię nie zgłoszę, zrobię to przy następnej okazji. Soon.

 

...

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano (edytowane)

@ais  

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Komentarze powinny dotyczyć danego wiersza, pamiętasz? A nie służyć do personalnego czepiania się innych osób. Pewnie jak dalej będziesz tak robiła to i z tego portalu wylecisz. Ale zdaje się, już dostałaś ostrzeżenie...? ;)

Dużo zdrowia, ais, i miłego dnia :)

 

Edytowane przez Victoria (wyświetl historię edycji)
  • 1 miesiąc temu...
  • ais zablokował(a) ten utwór
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • czuję cię to tak jakby ktoś pocierał liściem o krawędzie dłoni linie papilarne zatopione pośród chlorofilowych strupków i wypukleń przestaję dyszeć wybacz że tak nieładnie kreślę słowa wyobraziłam sobie świat między nami na dotyk to nie jest wiersz o Annie zaledwie kilka zdań które drapią gardło ilu ludzi tyle nieszczęść a ja wierzę w powroty marzną mi plecy od chłodnych spojrzeń ogrzej  
    • @Łukasz Jasiński ja pracy nie porzucę, mam za dobre warunki:) luksusową pracę marzeń, wszyscy o takiej marzą:) ciepła posadka, no co ty:) to Braun takiej nie ma:)
    • @Kwiatuszek    Tak zwany chochlik drukarski "namieszał" Ci w tekście- jak to on. Trzeba wyprostować jego wybryki.    "Po czym zamyśliła się." przenieś do kolejnej linijki, tak samo cały następujący po niej fragment.     Usuń zbędne odstępy pomiędzy "obraz" a "Zobaczyła" i "altanie" a "Babcinka" oraz "ucho" a "Wszędzie".     Usunąwszy zwróć uwagę, czy kolejne przerwy nie pojawiły się za chochlikowym kaprysem.

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

           Dzięki Ci wielce za odwiedziny.     Pozdrawiam serdecznie. 
    • oj ucieka to co mamy wraz ze swoją aurą czas też czmycha z promieniami dokąd trudno zgadnąć dzień ma godzin tak jak dawniej szybciej pędzi jednak kilka chwil przebiegło prawie już godzina pełna   gdy zamyślisz się co nieco chcąc rozkminiać życie pół dnia zleci tobie lekko a sensów nie chwytasz do tej klaty chętnie przylgnij lecz tam nigdy nie właź bo zatrzaśnie nie na niby heca będzie niezła  :)))    
    • @violetta                                             Prokuratura*             Okręgowa w Przemyślu do jesieni przedłużyła śledztwo w sprawie śmierci wolontariusza organizacji World Central Kitchen - Damiana Sobola - został on zamordowany przez wojsko izraelskie rok temu - w izraelskim ataku rakietowym w Strefie Gazy.   Źródło: PAP   *kogo pani proponuje wysłać do Izraela w celu ochrony wolontariuszy? Otóż to: w tej sytuacji tylko szwadrony śmierci mogą pomóc, jednak: Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie ma Specjalnego Departamentu Likwidacyjnego i gdyby zrobiła to na własną rękę - wtedy byłby międzynarodowy skandal - polskie służby specjalne zostaliby oskarżone o działalność antysemicką, terrorystyczną i przestępczą, zresztą: czemu pani nie pojedzie jako wolontariuszka do Strefy Gazy?   Łukasz Jasiński                                                 Polska*             jest jednym z krajów europejskich, które popierają pokojowe rozwiązanie konfliktu palestyńsko-izraelskiego w oparciu o rozwiązanie dwupaństwowe - między Palestyną i Polską istnieje współpraca parlamentarna oraz wymiana delegacji parlamentarnych.   Źródło: Internet    *dla przypomnienia: Polska była za przyznaniem statusu stałego członka Palestynie w Organizacji Narodów Zjednoczonych - Izrael dostał wtedy niesamowitej wściekłości, zresztą: Niemcy, Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii i Ukraina - są po stronie Izraela, więc? Nie lepiej dbać w pierwszej kolejności o własne bezpieczeństwo? I jak dobrze panią znam: jest pani przeciwniczką Marszu Niepodległości - narodowcy są antywojenni i może pani zorganizować grupę uchodźców palestyńskich, którzy wzięliby udział w Marszu Niepodległości - obok flag polskich - byłyby flagi palestyńskie, a nawet: izraelskie - społeczeństwo izraelskie jest podzielone w sprawie tej bezsensownej wojnie, więc?   Łukasz Jasiński 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...