Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

nie skorzystam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

 

każdy kadzi po swojemu
oświecają mnie ciemnemu
już mam pełną głowę sadzy
po nalewkach mojej mamy
wyżalają swoje grzechy
by uciszyć me bebechy
a mnie burczy obraz taki
a mnie grają gniotąc kiszki
wszyscy jedzą z jednej miski
z ręki dają kilka groszy
chociaż słaby to zgorszony
nie pożalę się do żony
zjem co dają nawet gorzkie
gorycz miłość i co boskie
a na refren damy gemu
każdy widzi po swojemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AOU  

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

AOU - przypomnij sobie może co to podstawy kultury i postaraj się -  na miarę swoich możliwości - zachowywać zgodnie z jej regułami, bo nie jesteś tutaj sama. Punkty za komentarze są zgodne z regulaminem i jeżeli ktoś Ci je daje, to jest to oznaką jego szacunku wobec Ciebie. Stosowne byłoby - zgodnie z podstawą elementarnej kultury - podziękować za nie, a nie na kogoś tak obcesowo napadać. 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AOU   Wtrąciłam się, bo przypomniała mi się pewna wcześniejsza sytuacja, kiedy to zniknęło na chwilę moje konto, a wraz z nim jakiś punkcik, który Ci dałam za wiersz. Nawet gdybym cofnęła wtedy swój głos, zgodnie z regulaminem mam do tego prawo. Ty natomiast zwróciłaś mi uwagę najwyraźniej obrażona tym faktem dodając niezbyt grzecznie - ale numer. Innym razem kiedy dałam Ci punkt bez komentarza niezbyt grzecznie pouczyłaś mnie o znaczeniu komentarza. Daruj, ale postępuję zgodnie z regulaminem i nie musisz mnie dodatkowo pouczać, jak, w jakiej formie mam oceniać wiersze. Przyznam, zbyt grzeczne to wtedy z Twojej strony nie było... 

A to, czy jesteś tanią (o czym wspomniałaś), czy drogą dziwką zapewne nikogo tutaj nie interesuje, nie to miejsce... ;) Daruj, ale jestem w pracy, dodatkowo dalsza dyskusja z Tobą zupełnie mnie nie interesuje.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

nie nasłałem nikogo, ale @CafeLatte ma imię pokazuje ,że też zrobiło się jej przykro, mniejsza nie ma tu TWA, ale są zasady forum każdy może wyrazić się gdy coś go zaboli, łatwo napisać nie sprawiajmy sobie bólu, jak każde słowo rani ? przecież to

Może lepiej zamilczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Basia Dowyj   AOU, ale jak sama dajesz sobie punkty i personalnie obrażasz innych przyrównując ich w komentarzach do starych bab to to jest według Ciebie w porządku...? :))) Miałam już nie reagować na to co piszesz bo trochę szkoda mi czasu, ale własnie czytam i śmieję się... :))) Hipokryzja i zakłamanie pewnych osób tutaj jest większe niż wieża Eiffla... ;))) 

Miłego dnia, Basiu, AOU czy jak Ci tam jeszcze... ;)))

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...