Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

czarne żniwa


iwonaroma

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby miło. Ja póki co mam lipę na resorach - mieszkam w UK. Zamykają się powoli i tylko z woli właścicieli zakłady usługowe, niektóre puby, siłownie, ludzie rozrzedzeni, ale może o maks. 30%. Dzieci i partnerka codziennie są w szkole (frekwencja 50%), a ja w pracy (część pracowników pracuje zdalnie, reszta wyląduje w domach dopiero po oficjalnym 1wszym przypadku, ale każdy ma nie przychodzić jeśli miał jakiekolwiek symptomy, lub ktoś z bliskim ma stwierdzonego wirusa). Spodziewamy się scenariusza włoskiego, bo nim ten potargany dureń z Downing St. zrobi oficjalny lock down będzie pewnie kilkanaście tysięcy oficjalnie (przetestowanych) zakażonych i kilkadziesiąt, których nie przetestowano. już mówi się, że ta liczba może wynosić od 10 do `15 tysięcy...

Przepraszam za ten raport, ale jestem wściekły z bezsilności i troszkę mi się ulało.

Zdrowia życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

Nie ma za co przepraszać, wszyscy to przeżywamy. Paradoksy i świństwa mają teraz swoje odsłony.  Dziś przeczytałam w necie, że zwykle krawcowe podejmują się szycia - za darmo - maseczek. Inni... kradną maseczki i sprzedają je po mocno zawyżonych cenach . Zawsze tak było, że w sytuacjach kryzysu polaryzują się osoby i osobnicy. Trzymajmy się osób :)

Trzymajcie się zdrowo i dobrej myśli :) Nie ma takiej mocy, by złe zwyciężyło. Hawk,  jak mawiali starożytni Indianie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...