Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • Dlaczego pani mnie znowu zaczepia, naprawdę ma pani ogromny problem, jest pani zwyczajną egoistką, nawet pani nie potrafi przyznać się do winy, tylko: "pan przesadza" i koniec tematu, tak? Według Konstytucji Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej - macie prawo robić co chcecie, jednak: nie macie żadnego prawa własne problemy przerzucać na mnie i właśnie o to wam chodzi - szukacie czułych i wrażliwych punktów tylko po to, aby jeszcze mocniej mnie dobić i zranić.   Łukasz Jasiński 
    • @Andrzej_Wojnowski   O właśnie! To jest właśnie problem: tkwicie w praktyce błędnego koła (bardzo dużo artystów poszło na współpracę z ubekami, reszta: uciekła do kościoła i udaje księży), dlatego powiedziałem: nie! Nie chcę z wami rozmawiać, proste i logiczne?   Łukasz Jasiński 
    • Fajnie i zgrabnie napisane.  Aczkolwiek dziwię się ludziom, którzy o takich ważnych wydarzeniach nie pamiętają.  Ale dla mnie to akurat żaden wysiłek, pamięć do przeszłych dat związanych ze znanymi (i to niekoniecznie osobiście) osobami mam zaczepistą. Gorzej z teraźniejszością i przyszłością - i to bywa problem. Znam datę i godzinę narodzin Marylin Monroe, wiem, kiedy zmarła Halina Poświatowska, ale nie wiem "który dzisiaj",  "jaki dzień tygodnia" i "co mamy w planie w środę".   Za to mam koleżankę, która z kolei z orientacją w czasie rzeczywistym problemów nie ma, ale nie pamięta dat urodzin swoich rodziców, dziadków i znajomych.  I jeden, i drugi przypadek można uznać za niedbalstwo i brak zaangażowania.  No ale zdarza się :)   Pozdrawiam    Deo
    • @Ilona Rutkowska Trochę tak i trochę nie :)  Wiek to jedno, a samopoczucie i możliwości drugie. Nie na wszystko mamy wpływ. Chociaż postarać się warto, choćby o własny komfort psychiczno-fizyczny.  Dzięki za czytanie :)   D.
    • A gdzie katarynka? 
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...