Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki
Wesprzyj Polski Portal Literacki i wyłącz reklamy

I poszczycie


jan_komułzykant

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @befana_di_campi   I jeszcze jedno, proszę łaskawej pani, głosowałem przeciwko wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej, więc: mam czyste sumienie i nie muszę brać odpowiedzialności za wybory innych osób, więcej informacji pani znajdzie w moim wierszu pod tytułem: "Duch" - nie lubię praktyki błędnego koła, inaczej: śmiertelnej - rutyny, czy naprawdę jest sens to samo w koło wiercić, przecież to nie jest idea twórcza, tylko: wtórność...   Łukasz Jasiński 
    • bułka masło ser w środku i plasterek cienki szynki sos czosnkowy tak po trochu i cebulki odrobinki   teraz wszystko razem podgrzać by przytopić ciutek serek wiersz przepyszny uczta godna choć podtekstów jest niewiele  :)
    • @befana_di_campi   O! Właśnie! Bardzo dobrze! Otrzymuje pani szóstkę! I według niego: Europa miała być Europą Wolnych Ojczyzn, a jak widać: Europa idzie w stronę federalizacji - ku państwu europejskiego, jeśli chodzi o mnie, to: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - uniwersalnym, mówiąc wprost: wolałbym inaczej - kawa na ławę - klapsa w tyłek i sytuacja będzie jasna, jesteśmy ludźmi i nie powinniśmy naśladować braci mniejszych - robić gody, podchody i gody, a jeśli już, to: na moich zasadach - prowadzić grę strategiczną, która polega na badaniu charakteru, czytać mowę ciała, patrzeć prosto w oczy, robić aluzje, wodzić za nos, stosować psychomanipulację, badać dostępność lub niedostępność, wyciągać z zakamarków serca tajemnice, odgrywać rolę osoby dominującej lub uległej i zaglądać do portfela - to wszystko zwiemy ładnie: miłością...  Kończąc: moją wizję Polski znajdzie pani tutaj pod tytułem - "Konstytucja Polskiej Rzeczypospolitej Narodowej".   Łukasz Jasiński   @befana_di_campi   Jeśli pani nie rozumie, to: przykro mi - nie mój problem, a zresztą: moje trzecie imię - to: Jan (od bierzmowania), dodam: dwanaście gwiazdek również dobrze może oznaczać dwanaście pokoleń izraelskich (plemion koczowniczych), miłego dnia...   Łukasz Jasiński 
    • Otwórz umysł A potem niech twoje serce (Pragnie bardziej)   Letnich westchnień I miłosnych uniesień   Tak bardzo oddanych Bliskiej osobie   I nawet nocą przyjdzie do mnie Naga piękność    A jej ciepły oddech Zostanie na mojej skórze    
    • @Łukasz Jasiński Nie "aureoli" a korony z gwiazd dwunastu (wizja św. Jana z jego Apokalipsy). Jednym ze współzałożycieli Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej był Alzatczyk Robert Schumann, kandydat na ołtarze...   
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...