Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Sen o złocie


Luule

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Nie rozumiem, czemu miałabym tu wybaczanie uruchamiać, a tym bardziej ewentualność odwrotną, nie ma przecież obowiązku czytania wszystkich wierszy:) Ale miło, dziękuję za 'lajka'.

 

No tak, o miłości nic nie było w tym śnie, mimo, że trochę był w stylu matrixa. Ale, ale - motyw jak z bajki troszkę się tam znalazł, nie pisałam o tym wcześniej, choć kilka razy zaczynałam - zeszlifowana czułam jak przechodzę przez te ostrza, to uczucie śmierci... i nagle przelatuję cało w dół, pod taśmą stoi ktoś na koniu i ratuje, jestem jednak cała, to ktoś z ruchu oporu, chowamy się gdzieś w mieście. A więc rumak był, może i potem miłość by była, ale zapewne nie dla złota. :P 

Osobiście jestem jak najdalej od łączenia uczuć z kosztownościami, na szczęście jako kasta robotnicza nie mam takich problemów, ale domyślam się, że ci 'obrzydliwie bogaci', mogą nie mieć tak dobrze, jeśli chodzi o intencje partnera. (Już tu kiedyś od tematu złota zaczęła się gruba i niemiła dyskusja na orgu nt. kobiet, także nie ma co ryzykować). Pozdrawiam

Edytowane przez Luule (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...