Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawi mnie, dlaczego tzw. konsultant (czyli drugi moderator) w sprawie udostępniania uczestnikom forum działu da zaawansowanych jest tajny??????????? Co znaczy -"dla dobra forum"?

Tak być nie może! Musimy wiedzieć, kto o tym decyduje, czy może czekamy na "demokratyczne" wybory...???

Nic nie może tutaj być ukryte. Zdecydowanie. Inaczej Mateuszowe decyzje są niewiarygodne. Już są!!!

pozdrawiam na zawsze  - E.B. - mariabard. chyba, żeby co...;-)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na dawnym Forum wszystko było jawne.

Czy drugi moderator ma coś do ukrycia ?

Nie sądzę by musiał wstydzić się takiego awansu.

Rzeczywiście na dział dla Wprawnych trzeba było sobie zapracować i poddać się ogólnej ocenie -jawnej.

Nie rozumiem dlaczego teraz jest inaczej - zakamuflowane.

Opublikowano

Witam. Już gdzieś to admin tłumaczył tym, że upublicznienie informacji o danej osobie mogłoby spowodowac naciski na nią... lub jak to napisał  Mitohotyn wazeline by dopuścić  dana osobę do grupy...

Z drugiej strony myślałem, że waszej grupie ta osoba jest znana i co jakis czas bedzie rotacja na stanowisku moderatora.

 

Polubienia nie równa się wazelina to całkiem fajny pomysł choc tak jak twierdzilem od poczatku powinny dotyczyc jedynie utworów.  Dzieki temu latwiej filtrować utwory od gniotow itp (przepraszam za dygresje)

Opublikowano

Ze zwykłej ciekawości spytam Mateusza - ponieważ w Dziale dla Wprawnych jest coraz mniej aktywnych poetów - dlaczego Mithotym został zdegradowany, chociaż sobie to wypracował.

Proszę o wyjaśnienie i podanie argumentów.

Opublikowano

Pożegnałam się z zieleniakiem, ale nie aż tak. Skoro kolejne rozmowy dotyczą mojego wpisu, toteż muszę ...zareagować.

 

Po pierwsze - panie Marcinie Krzysica - byłoby warto, gdyby pan swoje komentarze pisał przynajmniej odrobinę po polsku. Pana komentarze są mało czytelne . Nawet trudno wnikać w sens, bo na przykład co znaczy: "w waszej grupie ta osoba jest znana..." itd?

Ostatnie dwa zdania tego komentarza są kompletnie niezarozumiałe. Przyłączam się do odpowiedzi Mithotyna.

 

Opublikowano

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

 

 

Dziękuję za wsparcie. Zależy mi troszkę na tym zieleniaku, bo jestem tu dość długo:-)))

Szkoda, bo jest niszczony.

Raz jeszcze - na wejście do "wprawnych" trzeba było sobie zasłużyć, mieć opinie (tu proszę sobie wstawić to, co napisał Mithotyn).

A teraz - co jest?????? Czy nie widać, kto publikuje w tym dziale swoje teksty i jakie (bo nie poezję przecież!!!)???

 

Wciąż oczekuję jawności "moderatora" nr dwa. Któż to, ach, któż???

Opublikowano

Czemu forum jest niszczone tylko przez to kto publikuje we wprawnych?

A moze przez to ze wygląda forum jak klub wymarlych poetów. Warsztat  nie działa bo malo jest porad tych wprawnych... w gotowych tez mało merytorycznie pomagaja innym... "gniot i chała" to niezbyt madra wypowiedz kogos "po piórze"

Jak na razie w waszym dziale publikuje Marlett, Jacek, Dariusz i Irena wiec chyba jest w czym wybierać ;).

Co do reszty to nie wszyscy powinni znać kto jest drugim moderatorem.

Jak już pisałem wprawni powinni dostać informację o tym tajemniczym ktosiu i do niego powinni zgłaszać za i przeciw odnośnie kandydatów. Sam moderator również powinien się zmieniać co jakiś czas. 

 

Opublikowano

Mithotyn został wykluczony ze względu na swoje zachowanie na łamach forum. Niezależnie od tego jaki poziom prezentuje autor, powinien starać się zachowywać kulturalnie - wulgaryzmy w nazwach tematów i samych jego wypowiedziach z pewnością nie są tym co wszyscy chcielibyśmy czytać. Forum często jest przeglądane "z gościa" przez młodych ludzi i musimy mieć to na uwadze.

 

Jak sama @maria_bard wspomniała nie jest już moderatorem. Niestety wciąż w jej zachowaniu na forum widać, że chciałaby kontrolować wszystko - od nazw działów przez nominacje do wprawnych. Niestety, nie tędy droga.

 

W przypadku dostrzeżenia nieodpowiedniej zawartości polecam używać przycisku "zgłoś", a zamiast niepotrzebnych dysput polecam twórcze komentarze, te z pewnością pomogą nam w wybraniu kolejnych osób do wprawnych poetów.

  • Mateusz zablokował(a) ten utwór
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Wiesław J.K. poruszający wiersz i jaka szkoda, że tyle zła się przetoczyło przez ziemię i ludzkość tak niewiele wniosków wyciągnęła... Pozdrawiam serdecznie

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @Wiesław J.K.  Wiersz ten napisałem po obejrzeniu, ponownie, filmów Katyń i Wołyń.
    • NATURA I CZŁOWIEK   Katyń 1940 i Wołyń 1943 oraz Rwanda 1994   ludobójstwa człowiecze zwyczajnie chaniebne a było ich więcej w kolorze bólu i czerwieni ludzie ludziom skażoną miłością apokalipsę stworzyli   cywilizacja dziczeje nienawiścią zawstydził się Chrystus obiecanym zbawieniem a gwoździe poszarpały nadzieję nawet w błękicie nieba rdzawą w beznadziejności łzawą   dzika przyroda bez miłosierdzia żarłocznie każdy kąsek pożera  życiodajnego narodzenia więc ku pamięci tym wszystkim którym nie dane żyć było strofy te poświęcam
    • @aff Dziękuję za zainteresowanie i lubiejkę. Tak, zapewne brzmią dla dzisiejszego czytelnika anachronicznie i nienaturalnie, bo właściwie nie używamy ich już na co dzień. Niemniej uważam, że w przekładach utworów z XIX wieku mają swoje miejsce. Mógł Mickiewicz pisać: Polały się łzy me czyste, rzęsiste Na me dzieciństwo sielskie, anielskie, Na moją młodość górną i durną,... Pozdrawiam
    • ludzie naprawdę to kupują?   obraz z białym krajobrazem ukradziony z klatki schodowej taka, ot, historia bez pościgów, wycia i rozbijania szkła bez rwania mięsa życia do kości ale z kradzieżą! choć nie mam pewności czy ktoś go nie wystawił na klatkę właśnie żebym go wziął czyż to nie jest życie wielkie nieporozumienie w teorii mógłbym zapukać, zapytać ale nie wiedziałbym gdzie i błądziłbym po mieszkaniach ja to na takiej klatce bym nic nie zostawiał zamek nie działał nie wiem w ogóle czemu ktoś chciałby wyrzucać taki łady obrazek stary, rosyjski jeszcze z leningradu eklektyczny w sensie nie że obraz chciałem się pochwalić słowem eklektyczny dobre, nie? polecę nawet dalej eklektyczna poświata koszernych chodników przeglądam się mrawo w kałużach rozbija się szmaragdem haniebny dżdż nic nie rymuje się z dżdż dziwią mnie wszyscy krytycy i ja wiem że jestem nieudolny że rym bywa częstochowski i że forma mną włada ale w porównaniu do "prawdziwej poezji" czuję się jak jakiś kaleka jakbym stracił jeden z 6 zmysłów jakbym czegoś nie widział czegoś nie słyszał czegoś nie rozumiał przepraszam "prawdziwą poezję" ale z braku laku zacząłbym chyba czytać paragony na parkingu i to by była historia życia! do wydedukowania po nawykach żywieniowych może ktoś ma dziecko? może ktoś ma dietę? to jest niesamowite a nie wasze zasrane tkanki i eklektyczne obrazy przepraszam
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...