Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @iwonaroma @FaLcorN dziękuję za dobre słowo.     @Adaś Marekdzięki za uśmiech. Ech ta praktyka... :)    @Domysły dzięki za wgląd i słowo. Na początku napisała się miniatura pt M1 i tak sobie miała samoistnie istnieć, ale zrodził się pomysł, by poszerzyć owo M, które może stać się bardziej pojemne i powstało M2 M3 M... itd. Całość miała mieć tytuł "mieszkanie", natomiast po głębszym przemyśleniu zdecydowałam się nadać temu bardziej przestrzenny wymiar zasługujący na głębszą analizę, bo czym jeszcze mogą być eksploatacje?  i tutaj horyzont znacznie się poszerzył. Już samo M ewoluuje, pomyślałam że w odniesieniu do eksploatacji wiele się tuta zgadza.    @Jacek_Suchowicz jak zwykle dziękuję za wgląd i sympatyczny komentarz.   @violetta @corival @Rafael Marius dziękuję za poczytanie i słowo pod. Pozdrawiam.   @sisy89 @MIROSŁAW C. @Sylwester_Lasota dzięki za uznanie. Pozdrawiam.    
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Tak, wszystko dobrze czytasz :-) Dziękuję :-)   Podobno, gdy rozmawiają ze sobą kobiety, to nie chodzi o przekaz treści, ale emocji. Ale te emocje z jakichś treści jednak wynikają, więc tak w zupełnym oderwaniu "oczym", to jednak bym nie próbowała i mam nadzieję, tu też nie jest.   Wiele jest zespołów muzycznych czy wykonawców, którzy śpiewają o czymś, co nie ma znaczenia, chociaż niby są jakieś słowa, ale są też tacy, którzy bez słów, a jakby jednak wiadomo, o czym. Np. Cocteau Twins, to taki stary zespół, nie wiem, może Cię na świecie jeszcze nie było ;-) Ale to muzyka, nie wiersze.     Miłego, dziękuję za komentarze.          
    • łatwiej urodzić niż wychować mówisz Adasiu - święta racja lecz gdy wychowasz żadna mowa zostanie wielka satysfakcja  :)
    • czy stajemy nad przepaścią  czy wkraczamy w nowe życie jednym tam nie będzie łatwo inni biegną już w zachwycie   ci nieliczni co wrócili by świadectwo nam przekazać powtarzają moi mili w innych życie tam wymiarach   nic nie boli człek nie kwęka latek zawsze ma trzydzieści ziemska znika gdzieś udręka i się ponoć wszystkim szczęści :))))
    • @Hiala I bardziej docenione. Pozdrawiam:)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...