Połeta Opublikowano 7 Maja 2017 Zgłoś Opublikowano 7 Maja 2017 (edytowane) Statek zagubiony na płótnie,płynie jak psina kapitana brak! kto trzyma stery,jakie są cele przyszłość z przeszłości,skutek przyczyna jak woda w szklance,jak kosmos w ciele człowiek zagubiony na statku,gna jak psina, szuka tam siebie a znajduje brak wolności... Edytowane 7 Maja 2017 przez Gieesz (wyświetl historię edycji)
Alicja_Wysocka Opublikowano 7 Maja 2017 Zgłoś Opublikowano 7 Maja 2017 Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość. Dodałam spacje
Alicja_Wysocka Opublikowano 7 Maja 2017 Zgłoś Opublikowano 7 Maja 2017 No to wejdź w edycję i popraw. 1
Krzysic4 czarno bialym Opublikowano 7 Maja 2017 Zgłoś Opublikowano 7 Maja 2017 (edytowane) Ała z tytułu jak dla mnie gała. Reszta to przycięta proza choć kilka ładnych sformułowań ma "skutek i przyczyna" Pozdrawiam Edytowane 7 Maja 2017 przez Marcin_Krzysica (wyświetl historię edycji)
Połeta Opublikowano 7 Maja 2017 Autor Zgłoś Opublikowano 7 Maja 2017 fakty są takie że poszedłem na łatwiznę bo ostatnie zdanie było zbyt przytłaczające aby ciągnąć wiersz dalej i pisanie o tym mnie przerosło.Nie wiem czy dalej będę próbował wierszy,marny ze mnie artysta choć faktycznie jest o czym pisać.Może znajdę powody do ćwiczenia,albo je Sobie u świadomie. Dzięki za komentarz pozdrawiam.
Krzysic4 czarno bialym Opublikowano 7 Maja 2017 Zgłoś Opublikowano 7 Maja 2017 (edytowane) Czytaj dużo komentarzy Alicji tak na początek ...i staraj się jak najwięcej z nich wyciągnąć... Ja od 7 lat czytam moim synom Tuwima, Brzechwę, Drabika teraz odkryłem to forum i uczę się pisać i czytać na nowo. Na naukę blabla . Pozdrawiam niezrażaj się. Edytowane 7 Maja 2017 przez Marcin_Krzysica (wyświetl historię edycji)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się