Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Piję wodę
Ta wreszcie mnie orzeźwiła
Staję na nogi
Brud wychodzi twarzą z każdej strony
Wyciskam z siebie pozostałości
Nurtem płynąć chcę
Wyrwany z rzeczywistości przykrości
leczy mnie woda
Dodaje sił każdego dnia
Wstaje z podłodi
Piję wodę
Niezaśmieconą
W koronie przejdę po życia drodze snem,
wyrzucając czarne charaktery
Z czystą twarzą
Trące ziemie łokciem, obróce
Nie zostane na tym swiecie nikim
Piję wodę

Opublikowano

Rozbudowywuje wene

Piję wodę
Ta wreszcie mnie orzeźwiła,staję na nogi.
Brud wychodzi twarzą z każdej strony,
wyciskam z siebie pozostałości przeszłości.

Przy spokoju nurcie przejdę
bród, nie paląc mostów, nie chlapiąc, nie zostając tu.
Wypłynę dalej w rzekę , by łowić życie głęboko.
Glupiec w brodziku pławi się.

Wyrwę się z rzeczywistości przykrości,
leczy mnie woda,
daje sił każdego dnia,więc wstaje z podłogi-padnę jedynie, by całować ziemie.

Piję wodę
Niezaśmieconą
W koronie przejdę przez życie( moja korona nie spadnie)
snem chylę czoła czarnym charakterom,
z czystą twarzą, każdej nocy bardziej.

Trące ziemie łokciem, obróce
Nie zostanę na tym świecie nikim
Piję wodę

Wrócę.


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • A gdyby?   Gdyby nie bylo mnie na tym świecie? Gdybym nie powstala w tej jednej kobiecie?   Gdybym sie nigdy nie urodzila, Byloby lepiej?   Zdecydowalaby o tym moja rodzina.   A gdybym tych rzeczy nie zrobila? Gdybym temu zaradzila   Gdybym zrezygnowala ze zla tego Gdybym wiedziala co robi mi to strasznego…   Lecz nie wiem, A gdybym wiedziala?
    • @Berenika97Może za wysokie wymagania ? :)) Matematyka uczy i................ dodawania :)) Pozdrawiam:)
    • myślimy o przyszłości a pamięć kapryśna
    • Szyby w oknach od mrozu się skrzą, Tej nocy zima jest przeraźliwa, Okrutny jest księżyca blask, a wiatr Niczym obosieczny miecz przeszywa.   Boże, w opiece swej bezdomnych miej, Żebraków, co daremnie się błąkają. Boże, miejże litość dla biedaków, Gdy przez śnieg w świetle lamp się tułają.   Mój pokój jest jak czerwca wspomnienie, Zasłonami ciepło otulone, Ale gdzieś tam, jak bezdomne dziecko, Płacze me serce z zimna skulone.   I Sara: My window-pane is starred with frost, The world is bitter cold to-night, The moon is cruel, and the wind Is like a two-edged sword to smite.   God pity all the homeless ones, The beggars pacing to and fro. God pity all the poor to-night Who walk the lamp-lit streets of snow.   My room is like a bit of June, Warm and close-curtained fold on fold, But somewhere, like a homeless child, My heart is crying in the cold.
    • @Berenika97 myślę że dobry kierunek, już od wielu lat dużo ludzi nad tym pracuje , co znaczą poszczególne litery . problem niestety jest taki że rdzenie podstawowe zmieniają się w mowie pod wpłwem innych rdzeni , i tak G=Ż  a czasem nawet R=Ż. dobrym przykładem jest MoC (dwa slowa, albo i trzy) C zmienia się na różne wartości i określa w jakim stanie MO / może, mogę , możliwości , zmagania(O=A) ze-ro , ro to jest podstawa ruchu działania , ze - oznaczało by wyjęcie z tej strefy ruchu materi , zero - brak jakichkolwiek działań , nic nie znaczy i nie ma nic do rzeczy. :)  to dziala , ale żeby to opisać to trzeba mnóstwo czasu, to jest działanie w stronę zrozumienia mowy , a następnie jej nowy poprawny zapis .   
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...