Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

maksyma Maksyma


Rekomendowane odpowiedzi

@makarios_

Czyli Twierdzisz że życie nie ma sensu ta? A miłość? Ona jest wszędzie, popatrz :)

Dnia: 2015-02-12 15:43:30 napisał(a): Night_Rider



Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Dnia: 2015-02-12 15:34:09 napisał(a): makarios_ o maksymie Maksyma a nie swojej... Dostrzeżesz swoją tendencyjną zaczepność? Zreflektujesz się w duchu miłości, której od innych oczekujesz...?!
Albo daj mi spokój...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Poezja to życie …tutaj zawsze wzruszające - choć tchnące ciut banałem frazy, ale dobszszsz! Są tematy, których nigdy za wiele , ale… czy wzięto poprawkę na kilka serc

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ? bo się często nieoczekiwanie zdarza, że  jest w czym wybierać,(  aaaa… że wybrać trzeba, to chyba jasne, prawda ;)))     pozdrówki ;)
    • @Kot zgadzam się z tobą co do wiersza:) ładny 
    • Prawie połowa wakacji za nami. Nie pojechaliśmy na żadne wczasy, ale nie jestem zła. Rodzice starają się ze wszystkich sił żebyśmy dobrze się bawili, ja i dwóch moich, młodszych braci. Nie mamy samochodu, a podróże pociągiem są długie i męczące.         Dzień jest wyjątkowo gorący. Po południu pewnie pójdziemy się kąpać nad jezioro, które mamy kilka kroków od domu. Mama przy okazji weźmie pranie. Latem większość prania robimy w jeziorze, albo w miskach na dworze.        Każdy z nas dostaje swój " przydział" do prania i swoją miskę. Moim zadaniem jest pranie swoich skarpetek. Lubię to robić, bo super jest zabawa z wodą i kostką szarego mydła, ale zawsze mam później obtarte paluszki od mocnego szorowania. Nie przejmuję się tym jednak. Mama  wynagrodzi nam dzisiejszą pracę.           Zrobi pyszny obiad. Będą dwa dania, bo jest sobota. Na pierwsze zupa szczawiowa, której nie znoszę, ale zjem, żeby rodzice byli zadowoleni. Nie można pozwolić, żeby się zmarnowało. Za to drugiego dania zjem trzy dokładki. Uwielbiam placki ziemniaczane z cukrem!             
    • … ludzie się nie zmieniają

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      i to właśnie daje nadzieję zwłaszcza tym, z młodą duszą ;))) pozdrówki z samego gorącego lata
    • @Leszczym na porcelanie może się i Autor  zna ;)), ale na pisaniu wierszy - wciąż nie

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , a szczerze liczyłam pod tym szyldem na jakiś polot, Leszczymie  ;)) ale od tygodni czekam tutaj na portalu na dobre wiersze i ni ma ! W środku lata ni ma !      i to mocno demotywuje,  bo lubię rywalizację, a nie stratę czasu na takie grafo, sorry za szczerość, ale musi być - dla sztuki
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...