Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyjątkowo nie w ostatni, a w pierwszy piątek miesiąca, Stowarzyszenie Autorów Polskich Oddział II Warszawa, zaprasza na poetycko-muzyczny "DACH" do Klubu "Ona", przy Fajansowej 4.
Spotykamy się zatem 5 kwietnia 2013 o godz. 18.
Kwadrans po 18-ej wystąpi międzynarodowy zespół młodzieżowy. Potem odbędzie się Turniej Jednego Wiersza pod hasłem "Ślady". W czasie obrad jury - prezentacje poetyckie chętnych kolegów. Po ogłoszeniu werdyktu - występ Kabaretu-E z Wiednia.

Tradycyjnie będzie krążył kapelusz. Zapraszamy na wspólną kolację. Urozmaicenie stołu wg własnej inwencji mile widziane.

Zapraszamy

Opublikowano

Relacja z 30 - perłowego spotkania.
http://sap-dwa-wwa.bloog.pl/?_ticrsn=5&ticaid=6105fd

Następne spotkanie dachowe, w każdy ostatni piątek miesiąca, a także na spotkania cytrynowe, z prezentacjami autorskimi, w każdą drugą sobotę miesiąca. Wstęp wolny.
Najbliższe spotkanie na ul. Woronicza 44a, 13 kwietnia o godz.18:00.
Swoje wiersze i piosenki, w programie pt: "Miłość na tak, miłość na nie" zaprezentują: Jolanta Bogusławska oraz Iwonna Buczkowska.
Przed prezentacją od godziny 16:00 odbywają się warsztaty poetyckie ze Stefanem Jurkowskim.
Zapraszamy wszystkich chętnych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • @Berenika97 Też nie lubię bycia 'ciepłą kluchą' Miewam kolce i pazurki kiedy trzeba,  ale potrafię też schować kiedy chcę. 
    • fajnie jest się obudzić ujrzeć znajomy krajobraz udekorowany bliskim którego od nowa kochasz fajnie jest zasypiać mając przed oczami wszystko co było miłe co się dziś wydarzyło fajne jest takie życie które się nie ukrywa ozdobione tylko tymi co łzy i uśmiech cenią
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      @Jacek_Suchowicz... wdzięczna, jak zawsze,  za Twoje wierszowane komentarze... odpowiadam, jn.   słowo słówku niejednakie wyobraźnia pląsa myszka - że to ser szwajcarski za dziurką podąża  prosto jednak sens pochwycić gdy klatka nieczysta co dzień ludzie śmieci znoszą - lepiej je omijać    a że czas się znów rozpędził - zatrzymać wprost trzeba to co kroczy często w ciszy - oczy do patrzenia - i choć nie chcę pomysł jakiś wiąże słów wiązankę  a ołówek wnet spisuje kilka zdań - na bakier   ... ;)   Pozdrawiam.    
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      ... wobec tego bardzo przepraszam, będę pamiętać. ... nasycony jest, to prawda. Napisałam.. jest troszkę długawy.. raz, że tylko.. troszkę.. tym samym nie.. ZA.. długi, a długawy. Tak już mam, że gdy widzę bardzo długą treść, często rezygnuję, może niepotrzebnie, co nieco nadrobię, ale nie teraz. Dzięki za odniesienia i wersję.. "dla mnie".. :)
    • @Nata_Kruk tylko tak dla ścisłości -- jestem mężczyzną. Mimo wszystko. A co do wiersza. Jest przydługi bo chciałem go nasycić metaforami. Taki kaprys. Ale dla Ciebie piszę ad hoc wersję mini :     Słońce spóźnione jak kochanek, Jezioro milczy, ale wcale nie cicho, to tylko natura plotkuje bez słów. Oni? Bez imion, ale za to z dramatem, pocałunki tworzą świat, choć wcale się nie całują. Brzeg kiwa głową: „Tak, tak, wszystko się kończy, ale cisza bez końca, bo przecież musi być.”   Trochę taki cienias, ale chciałaś i masz.   Dziękuję pięknie :)         @Berenika97 Bereniko....dziękuję.    
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...