Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Tajemnica Ziarenka Kawy


Natalia Jack

Rekomendowane odpowiedzi

Czas może latać
zamykać mi powieki
może mnie kusić
słodkim zapachem
korzennej kawy
potrafi
zatrzymać się gdy mamroczę i krzyczę
pośrodku nocy
wydłubać paznokciem
popołudnie z miłością

Czas może raczkować
gdy ślęczę nad stosem pracy
omamiona kofeiną
lub otruta bezładem

Czas może być cholerny
idiotycznie siedzący

i nigdy nie zapłacze
na twoim pogrzebie



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT (Natalia Jack @ Aug 15 2003, 09:41 PM)
(...)

Ten wiersz, to plagiat to potęgi N, ostatniego tomiku Szymborskiej. Pani Poetko, trochę oryginalności, a nie tylko zlepiać kogoś myśli i rzucać jako "wiersz, głodnemu czytelnikowi".

Poza tym, z całym szacunkiem, ale przeczytaj wiersz "Gorzka herbata". To pewnie domyślisz się, dlaczego w TWOIM wierszu brakuje pointy.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT (Natalia Jack @ Aug 16 2003, 09:41 AM)
Nie czytam Szymborskiej, więc nie ma plagiatu, mój Drogi, nie może być coś czego nie ma.....I nie będę czytać niczego co może się równać z moim...jedno się podoba bardziej drugie mniej...i tyle

" Nim opublikujesz swój tekst przeczytaj to "- gorąco polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CYTAT (Seweryn Muszkowski @ Aug 16 2003, 03:16 AM)
CYTAT (Natalia Jack @ Aug 15 2003, 09:41 PM)
(...)

Ten wiersz, to plagiat to potęgi N, ostatniego tomiku Szymborskiej. Pani Poetko, trochę oryginalności, a nie tylko zlepiać kogoś myśli i rzucać jako "wiersz, głodnemu czytelnikowi".

Poza tym, z całym szacunkiem, ale przeczytaj wiersz "Gorzka herbata". To pewnie domyślisz się, dlaczego w TWOIM wierszu brakuje pointy.

Pozdrawiam.

Drogi Sewerynie. Napisałeś, że jest to plagiat ostatniego tomiku... Dziwne to słowa. Czytałem ten tomik (potem żałowałem, bo noblistka znów sie zachowała jak kameleon, chorągiewka) i nie znalazłem tam podobieństw...

Po za tym bardzo Cie proszę o nie wypowiadanie pochopnych myśli, bo nie zawsze to przynosi pożytek.

A jeszcze do porównania wracając, wolę czytać szczere wiersze "amatorów" niż wypociny podstarzałej kobiety, która przez przypadek została odznaczona. Elton John też ma order, nawet od królowej angielskiej.

Czekam na gromy...


Adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci Adamie za wsparcie...:-))) e-m-e-m Twoje brednie znaczą dla mnie tyle co dusza mordercy.....ja nie piszę pod publikę, nie nazywam siebie poetką..piszę to co mam w sercu, nie po to aby dostać Nagrodę Nobla czy order chwały...więc krytykuj dalej to wyzwoli we mnie tylko taką reakcję ----- laugh.gif
Pozdrawiam
NJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Sewerynie zamiast do Pana zwróciłam się przypadkiem do e-m-em..te słowa do Pana kieruję - Twoje brednie znaczą dla mnie tyle co dusza mordercy.....ja nie piszę pod publikę, nie nazywam siebie poetką..piszę to co mam w sercu, nie po to aby dostać Nagrodę Nobla czy order chwały...więc krytykuj dalej to wyzwoli we mnie tylko taką reakcję -----
Pozdrawiam
NJ

P.S A Pan czytuje tylko tych, których Pan lubi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...