Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Informacja odnośnie www.poezja.org


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce! Udało się uzbierać całą kwtoę!

Witam,

Konta "+" oraz reklamy miały służyć corocznej opłacie za serwer dla poezja.org.

Ponieważ "konta plus" spotkała fala krytyki, zostały po miesiącu (od wprowadzenia) zlikwidowane.

Zostały same reklamy, które w znikomym stopniu zaspokajają potrzeby finansowe tego portalu.

W związku z sytuacją, że trzeba uiścić coroczną opłatę za serwer proponuję ogólnoportalową zrzutkę.

Potrzeba 600 zł. Reszte opłat (np. domena) opłaciłem z reklam i miesięcznych kont +.

Osobom, którym nie jest obojętny los tego portalu, podaję nr konta:

Poezja.org
ul. Ogrodowa 24, Lipno 87-600
50 1020 5558 1111 1394 9780 0207


oraz stan wpłat:

Aktualnie uzbierano: 640 zł z 600 zł.

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. przy okazji zapytam. Czy ktoś zna dobry zagraniczny serwer, bez żadnych limitów?

Tu mamy rygorystyczne limity, mimo że nazwa.pl reklamuje się jako "bez limitów" - co prawdą do końca nie jest, bo liczony jest każde zapytanie do bazy i czas jego obsługi, co znacznie krępuje temu portalowi ręcę, nie można zbyt dużo rzeczy wprowadzić. 600 zł to około 140 euro. Nie jest to może dużo, ale może jakiś intersujący serwer by się znalazł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja odnośnie wpłat!
Jeżeli przelew z konta na konto to się nie da , komputer odpowiada :- proszę wypełnić wszystkie pola!
A co powiemy w banku dokonując wpłaty , że wysyłamy do?
Chyba ,że wystarczy napisać, poezja,org, bo innej opcji nie widzę .
A może , rzeczywiście , tylko nr konta , jak ktoś wpłaci , to niech da znać może mi się uda jutro , to zaraz odpowiem!
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Nie wiem jak w innych bankach, ale jak w pko sa czy inteligo robię przelew to wpisuję tylko nr konta. Jak usilnie prosi to najwyżej (ex.) "bla bla" więc i "poezja.org" pewnie starczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Jak widać z wypowiedzi ( i to nie tylko tej jednej ) jakiś adres musi być ,chociażby dlatego ,że niektórzy korzystają z poczty.Przecież nie musi tam być nr domu( to odnośnie wariatów).
Czekam aż sprecyzujesz sprawę ,bo ten cały "zryw" upadnie.
Ale ty już nie czekaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odnośnie minusów:
A'poposs , jak ktoś ma" odwagę"-wtawić minusa to niech się
ujawni , bo będzie gorzej niż było!
ALBO , ALBO , TO NIE GRA W ZIELONE , TO SUBIEKTYWNY ODBIÓR , WIĘC " GRAJMY FAiR PLAY!
Przepraszam , za wielkie , ale to nie krzyk (to komputer , widać wie co piszę) Ha!
Bo jak tak tak będziemy wstawiać minusy , to piszący znikną odejdą , do innych portów gdzie nie ma niejawności krytyki!
Przecież to dział dla początkujących i nie tylko, więc- prawdziwa cnota krytyk się nie boi!Chyba ,że krytyk boi się krytyki!
Pozdrawiam!
Ja
P.S.
Pamiętam , tak bylo -wstawiłeś minusa , autor wiedział od kogo i o.k., teraz bedą minusy za to ,że jestem , jesteś , piszesz !
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




do tej pory anonimowość plusów ci nie przeszkadzała, że szybciej się pojawiały niż komentarze...........................ale fakt - jestem za (starą, automatyczną) jawnością...


Kiedys pytałeś "skąd te plusy ?"Sama chciałabym wiedziieć skąd - -od kogo?
Ja stawiam na jawność !
I przy takiej obcji wylezie jak słoma z buta , podejrzenie o TWA!

A teraz będzie -od i skąd , minusy i plusy ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




do tej pory anonimowość plusów ci nie przeszkadzała, że szybciej się pojawiały niż komentarze...........................ale fakt - jestem za (starą, automatyczną) jawnością...


Kiedys pytałeś "skąd te plusy ?"Sama chciałabym wiedziieć skąd - -od kogo?
Ja stawiam na jawność !
I przy takiej obcji wylezie jak słoma z buta , podejrzenie o TWA!

A teraz będzie -od i skąd , minusy i plusy ?

Jawność!!!
Minus musi mieć konkretne podłoże ( plus także).
Jednak znając już trochę "towarzystwo" -absolutnie nie ubliżając nikomu ,twierdzę ,że minus może stać się aktem zemsty ,odwetu ,"nielubienia" ,a czasem też złego humorku ,także przypadkowych uczestników portalu.To ,że ktoś lubi białe ,drugi czarne, nie może powodować wyrzucenia wiersza ( chociażby ze względu na tematykę).
Przecież można to zrobić sensownie.
Popieram Mithotyna i alunę.

I jeszcze malutkie ...:
ciekawe czy ci co tak szybko zaczęli korzystać z przywróconego przywileju wpłacili tych parę "dusigroszy"???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




do tej pory anonimowość plusów ci nie przeszkadzała, że szybciej się pojawiały niż komentarze...........................ale fakt - jestem za (starą, automatyczną) jawnością...


Kiedys pytałeś "skąd te plusy ?"Sama chciałabym wiedziieć skąd - -od kogo?
Ja stawiam na jawność !
I przy takiej obcji wylezie jak słoma z buta , podejrzenie o TWA!

A teraz będzie -od i skąd , minusy i plusy ?

Jawność!!!
Minus musi mieć konkretne podłoże ( plus także).
Jednak znając już trochę "towarzystwo" -absolutnie nie ubliżając nikomu ,twierdzę ,że minus może stać się aktem zemsty ,odwetu ,"nielubienia" ,a czasem też złego humorku ,także przypadkowych uczestników portalu.To ,że ktoś lubi białe ,drugi czarne, nie może powodować wyrzucenia wiersza ( chociażby ze względu na tematykę).
Przecież można to zrobić sensownie.
Popieram Mithotyna i alunę.

I jeszcze malutkie ...:
ciekawe czy ci co tak szybko zaczęli korzystać z przywróconego przywileju wpłacili tych parę "dusigroszy"???

No i właśnie , podpisuję się pod Twoim postem obiema rękami!
Albo wiemy , abo nic z tego!
Ale to już decyzja admina!
Więc poczekajmy , czas najlepszym doradcą.
Pozdrawiam!
P.S.
Mam nadzieję,że Pan Andrzej , nie omieszka poinformować!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.




do tej pory anonimowość plusów ci nie przeszkadzała, że szybciej się pojawiały niż komentarze...........................ale fakt - jestem za (starą, automatyczną) jawnością...


Kiedys pytałeś "skąd te plusy ?"Sama chciałabym wiedziieć skąd - -od kogo?
Ja stawiam na jawność !
I przy takiej obcji wylezie jak słoma z buta , podejrzenie o TWA!

A teraz będzie -od i skąd , minusy i plusy ?

Jawność!!!
Minus musi mieć konkretne podłoże ( plus także).
Jednak znając już trochę "towarzystwo" -absolutnie nie ubliżając nikomu ,twierdzę ,że minus może stać się aktem zemsty ,odwetu ,"nielubienia" ,a czasem też złego humorku ,także przypadkowych uczestników portalu.To ,że ktoś lubi białe ,drugi czarne, nie może powodować wyrzucenia wiersza ( chociażby ze względu na tematykę).
Przecież można to zrobić sensownie.
Popieram Mithotyna i alunę.

I jeszcze malutkie ...:
ciekawe czy ci co tak szybko zaczęli korzystać z przywróconego przywileju wpłacili tych parę "dusigroszy"???

No i właśnie , podpisuję się pod Twoim postem obiema rękami!
Albo wiemy , abo nic z tego!
Ale to już decyzja admina!
Więc poczekajmy , czas najlepszym doradcą.
Pozdrawiam!
P.S.
Mam nadzieję,że Pan Andrzej , nie omieszka poinformować!

http://www.poezja.org/wiersz,79,137709.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.poezja.org/wiersz,79,137709.html
Dla mnie osobiście -SUPER!
Pozdrawiam!
Ja
P.S.
Korzystając z możliwości , czytania , pisania, otrzymywania wartościowych wskazówek ,,,etc , wyskróbmy przysłowiowe trzy grosze , aby port istniał a na półkach w księgarniach zabłysną tomiki wierszy Naszych piszacych , poetów, prozaików i ,,,,!
Powodzenia!
Ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołożę. Niemniej pomyślałem sobie, że planowany dział: Debiuty - wydania winien być odpłatny, w końcu to czysta reklama - nie za wiele, może jakieś 20 zł od pozycji, z przeznaczeniem na utrzymanie portalu. Obyłoby się bez czapkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oczywiście żart , ale zaistniała "rzeczywistość" jest powalająca:


ANDRZEJ UWAŻAJ ŻEBY CI KONTA NIE ROZWALIŁO ,BO KASA PŁYNIE JAK OPĘTANA. CHYBA ,ŻE ZNASZ JAKIEŚ "SZTUCZKI".

ps
Mógłby ktoś wpłacić te 16gr to kwota byłaby równiejsza.

Tyle czasu ,tyle ludzi i 6stówek uzbierać nie można.Straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...