Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Co Państwo na to,,,,,,,,,,,,


aluna

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzcie państwo ignorant się znalazł. Świadek jehowy co zawala warsztat i inne działy swoimi bzdurami które z broszur wyczytuję. On dwóch ignoruje a jego większość forum. Fanatyk religijny dla takich powinni specjalne działy być otwierane niech w nich ględzą swoje objawienia!!! Tego gościa na innym portalu dawno już by wygnali bo sieje tzw nienawiść religijną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


Czyli burdel.

Istotnie, ale można się odnaleźć.
Tomku nie można nas bezkarnie obrażać(ukłon do admnina),
Jesteśmy tylko ludźmi, targają nami emocje , przeżycie,no i chyba nasze codzienne zmagania ż życiem , ponieważ egzystencja Polaków daleka od godnego życia na zachodzie,,,,,,,,!
Tym bardziej powinnyśmy być obiektywni i samokrytyczni, a nie chełpić się i wyżywać pod wierszami!
Nic nam po tym , tylko niesmak!
Pozdrawiam!


Kolejny raz nie jestem w stanie wyłuskać tego co chcesz mi powiedzieć i kolejny raz uważam że to wina nieprzejrzystości twoich komentarzy oraz doszczętnie poszarpanej składni.
A co mają o godnym życiu powiedzieć ziomkowie z centrum (Afryki)? Ja staram się być po prostu sobą w komentarzach, a co do anarchii generalnej która tu występuje, to przypuszczam, że tego zmienić się nie da, bynajmniej za obecnej kadencji. W dużej mierze taka jest chyba natura internetu, i o ile nie zrobimy tu rezerwatu dla "specjalnych osobistości", to miejsce nadal pozostanie miejscem dla różnorodnych osobowości; wichrzycieli i marzycieli, neurotyków i melancholików, zgrywusów i zgryźliwców, narcyzów i depresantów. Uważam wszelako że zmiany i regulacje które zasadniczo zmieniałyby nastawienie uczestników i mobilizowałyby ich do konstruktywnych wystąpień są niepotrzebne głównie przez to, że są niemożliwe. Zaakceptowałem to i staram się dostrzegać harmonijne i dorzeczne akcenty w tym chaosie ;)


ładnie Pan to ujął :))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku cenię sobie Twoja spostrzegawczość , ale jak zaczęłam czytac posty czytających , to może wkradł sie suplement ,wcale a wcale adekwatny , za co przepraszam!Ale jak czytam , to Ty właśnie do końca śledzisz tok , na forum i dzięki Ci za to!
Przecież napisałam wyraźnie,ze rozwinąłeś temat , o ktorym powyżej piszę!I to po raz kolejny do Ciebie , nie do dzie-wuszki, bo tak moze napisac sześciolatek!
Pozdrawiam!
MYŚLAŁAM ,ZE COŚ NA TEMAT LIMITU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...