Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Nasz konkurs rozstrzygnięty- Ogłaszamy dwa nowe konkursy zapraszamy


Rekomendowane odpowiedzi

Ale naprawdę wszyscy kochają książki!
Tylko, że są pewne zasady, których państwo (czy osoba to tzw. relacji publicznych) nie przestrzega i mam problem, ktorego nawet ignorowanie mnie nie zmieni. Po pierwsze - nie wklejamy ogłoszeń w działy, które nie są do tego przeznaczone (czyli proza, poezja) i podobnie - nie podajemy linków do stron, bo z której strony na to nie patrząc, jest to reklamowanie i ściąganie do siebie tzw. klientów (w tym wypadku głodnych sławy, pieniędzy i seksu poetów).



"Nawet, jeśli to tylko losowanie bez żadnych wymagań wiedzy czy umiejętności. No to co?"

Rany Boskie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał, jeśli ktoś łamie regulamin, no to trzeba mu zwrócić uwagę i grzecznie wyjaśnić, na czym owo łamanie polega. Tutaj akurat tego nie zauważyłam, ale może na Prozie czy Poezji - tak.
Tutejszy link to moim zdaniem nic złego, bo jest to reklama konkursu i Wydawnictwa, a nie np. zarobków czy seksu, o których wspominasz. Wiele osób tutaj wkleja linki do internetowych recenzji tomików znajomych czy własnych - i nikomu to nie przeszkadza (a to też reklama, zarówno tomików, jak i ich Wydawców). Ty wklejałeś linki do zdjęć ze swoich imprez literackich - i też nikomu to nie wadziło (choć też ktoś złośliwy mógłby powiedzieć, że reklamujesz te cykliczne spotkania dla poetów głodnych sławy lub - że sam jesteś głodny sławy i poklasku).
A co to znaczy tutaj: "Rany Boskie!!!"? Bo nie kapiszę tego ostatniego "argumentu". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



No to tłumaczyłem w odpowiednim dziale, to mi ktoś nawkładał, żem tępy.

Co do reszty, to nie chce mi się tłumaczyc, bo szkoda zdrowia.Wystarczy trochę pomyślec, a potem zastanowic się, czy warto wypisywac głupoty.

A jak ktoś robi konkursy oparte na braku wiedzy i umiejętności, to serdecznie pozdrawiam tego kogoś i też tego kogoś, kto uważa, że takie konkursy są fajne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałam, że są fajne, tylko - że każdemu wolno. To różnica.
I nie wiem, kto tu wypisuje "głupoty", bo ja się zastanawiam, co piszę - ale może to nie o mnie było. W każdym razie, Michał, nie należysz do ludzi specjalnie tolerancjnych i przyjaznych. :-)
Ale faktycznie szkoda zdrowia na długą dyskusję na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


I łatka przypięta :)
Przepraszam: łata.

PS: Nie no... bzdura :)

No ba... w tym Krakowie to jak nie złodzieje i oszuści, to dodatkowo nietolerancyjne szuje... w dodatku chodzą "na pole" :)))

PS - niektórych to by trzeba jak u Gałczyńskiego - zabrac do leśniczówki, a tam wstawic piątą klepkę i wlac trochę oleju do głowy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


I łatka przypięta :)
Przepraszam: łata.

PS: Nie no... bzdura :)

No ba... w tym Krakowie to jak nie złodzieje i oszuści, to dodatkowo nietolerancyjne szuje... w dodatku chodzą "na pole" :)))

PS - niektórych to by trzeba jak u Gałczyńskiego - zabrac do leśniczówki, a tam wstawic piątą klepkę i wlac trochę oleju do głowy ;)
No... ale niektórzy na piedestały się pchają, a właściwie to ich w(y)pychają ;)
Swoją drogą: słowo tolerancja nabiera ostatnio szczególnych znaczeń (ad przykładowo, przyznanie koncesji na TAK ZWANYM multipleksie). Pani Oxyvia chciała po prostu powiedzieć, że Pan Michał jest tolerancyjny inaczej :) Mam tak samo... i wielu wielu innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.


A to nie ja powiedziałam, tylko Ty, Michale. Przemyślę - może się z tym zgodzę?... ;-)))


O qrde! Jakże mi miło! A czymże sobie zasłużyłam na tak wysoką ocenę? Dzięki serdeczne!!!


Chciałam powiedzieć to, co poweidziałam. Dokładnie to. I proszę się nie doszukiwać żadnych podtekstów w stylu "multiplex" czy "same złodzieje i oszuści" itp. Nie mieszajcie trzech różnych wątków, bo to nadużycie. I zakrawa na paranoiczne lęki.
Pozdrawiam obu Panów i dziękuję za uwagę. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zmieniając temat: kiedy wreszcie przyjedziesz do Wawki, Krzywak? No??? Cały czas mam dla Ciebie zarezerwowane miejsce (Klub Wieżyca) i ciągle mówię o Tobie w środowisku i w mojej grupie (no bo wystąpiłbyś z Terranami jako Gość Specjalny). Nie musisz przeca czekać na niczyją decyzję! Przyjedź sam, u licha, skoro inni są nieobrotni!
No to kiedy?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...